На Хмельниччині поліцейські викрили конвертаційний центр

Хмельницькі поліцейські викрили потужну злочинну схему в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за заявою про шахрайство.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

Звернення до поліції надійшло наприкінці березня від одного з місцевих підприємців. В результаті махінацій зловмисників він не отримав за відпущену покупцю сільськогосподарську продукцію 29 мільйонів гривень, перерахувавши обумовлені кошти на рахунок шахраїв замість рахунку продавця.

Конвертаційний центр використовувався для ухилення від сплати податків, відмивання нелегальних доходів, шахрайства та незаконного відшкодування податку на додану вартість. Його організаторами стали п‘ятеро членів злочинного угрупування з Києва та Дніпра.

Слідчі на підставі заяви одразу відкрили кримінальне провадження, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України по факту підроблення від імені приватного підприємства договорів поставки сільськогосподарської продукції, підроблення документів, що посвідчують особу, доручень на відкриття банківських рахунків, а також по факту незаконного заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах, вчиненого за попередньою змовою групи осіб.

На підставі ухвал Хмельницького міськрайонного суду за місцем проживання підозрюваних осіб правоохоронці провели низку обшуків, в ході яких вилучили низку документів, печатки і штампи, мобільні телефони, планшети, ноутбуки, які використовувались у ході злочинної діяльності, майже 75 тисяч доларів і 100 тисяч гривень.

Наразі слідчі дії тривають.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Мутно….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.