TruCAM в дії – на Хмельниччині поліцейські оформили понад 3600 адмініпротоколів

З початку року на Хмельниччині патрульні оформили понад 3600 адміністративних матеріалів за порушення швидкісного режиму.

Як повідомляє патрульна поліція області у “Фейсбуці”, штрафи накладаються за двома статтями: ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів понад на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень; ч. 3 ст.22 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів понад 50 км/год — штраф 510 гривень.

Як відомо, 11 лютого на автодорозі М-12 Стрий – Знам’янка (на ділянці між 242-м та 300-м км) поліцейські розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM, а 13 травня — на автодорозі Н03 Житомир – Чернівці між 188-м та 300-м км.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Да в месяц должно быть по 5000 протоколов. Кругом одни лётчики! А у ленивых полицаев 3600 с начала года. Позорище да и только.

  2. Ну протоколи – протоколами. А скільки коштів надійшло до бюджету. Скільки постанов про притягнення до адміністративної відповідальності скасовано судами.

  3. найшли чим хвалитися. у нас патрульні призвані не допомагати а наказувати людей, що обовязково було складати ті протоколи вони уроди що не можуть зупинити і провести розяснювальну роботу, але хто її буде проводити в поліцію як і в міліцію набирають одних дибілів і хабарників, змін короче немає

  4. Абрахам иди в полицию и давай план в 5000, а не сиди на диване.

    • А ты дятел с раскладушки пишешь? Или на табуретке сидишь? Наверняка тупой лётчик на бляхе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.