Суд призначив рік іспитового терміну за крадіжку чотирьох ікон з хмельницьких храмів УПЦ МП

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним громадянина Геннадія Бондара у крадіжках ікон (ч.1 ст.185, ч.2 ст.185 КК України) і призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий строк на 1 рік.

Про це свідчить вирок суду від 14 травня.

За матеріалами справи обвинувачений 25 лютого цього року викрав зі “Спасо-Преображенського храму” УПЦ МП, що на вул. Молодіжна, 2/3 у Хмельницькому, ікону із зображенням “Успіння Богородиці”, чим заподіяв релігійній громаді храму матеріальну шкоду в розмірі 4276,80 грн.

Того ж дня він викрав з церкви “Різдва Пресвятої Богородиці”, що на вул.Вайсера, 15 у Хмельницькому, ікону із зображенням “Побиття Вифлеємських немовлят”, чим заподіяв релігійній громаді церкви матеріальну шкоду в розмірі 505,44 грн.

26 лютого Бондар викрав з церкви “Свято-Покровський кафедральний собор”, що на вул.Володимирській 113 у Хмельницькому, ікону із зображенням “Ксенії Петербурзької”, чим заподіяв релігійній громаді церкви матеріальну шкоду в розмірі 466,56 грн.

28 лютого викрав з церкви “Різдва Пресвятої Богородиці” ікону, чим заподіяв релігійній громаді церкви матеріальну шкоду в розмірі 609,12 грн.

У суді обвинувачений та потерпілі у справі уклали угоди про примирення на таких умовах: Бондар беззастережно визнав винуватість, примирився з потерпілими, зобов’язався публічно вибачитись Також сторони погодили застосування обвинуваченому остаточне покарання у виді 2 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням на підставі ст.75 КК України.

У підсумку суд затвердив угоди про примирення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Напевно ті судді ще трохи мають клепки, бо недавно за продану каструлю сусіда суддя дав строк винному.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.