На Хмельниччині ДБР викрило податківця, який за 15 тис. грн обіцяв “не помітити” неоформлених працівників

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань за оперативного супроводження Управління захисту економіки та Управління СБУ в Хмельницькій області та процесуального керівництва Генеральної прокуратури 19 травня задокументували факт вимагання коштів головним ревізором-інспектором ГУ Державної фіскальної служби в області.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За попередньою інформацією, головний інспектор-ревізор вимагав та отримав 15 тис. гривень від підприємця за ненакладення на нього штрафних санкцій та непритягнення до відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, зокрема використання праці неоформлених працівників. Зазначимо, що за кожного неоформленого працівника на роботодавця можуть накласти штраф у понад 125 тисяч гривень.

Податківця затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, головному ревізору-інспектору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади терміном до 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Хто такий? Прізвище є.

  2. Як його звати ?

  3. Підприємець штраф заплатить? Треба бути послідовними. У застосуванні закону не може бути ніяких винятків. Чи може тому пдприємцю якимось законодавчим актом передбачена амністія?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.