Гройсман формує команду однодумців, або на парламентські вибори – для продовження реформ

Політична партія, яку створює і очолить нинішній Прем’єр, перш за все, має за мету продовження важливих і високо оцінених людьми реформ, започаткованих цим урядом. Цілком зрозуміло, що для цього Володимир Гройсман повинен мати значне депутатське крило в парламенті, і чим більше воно буде – тим рішучіші перетворення його команда зможе здійснити. Адже не секрет – на відміну від президентських виборів, де обирають президента, на парламентських – перш за все, визначаються з Главою уряду.

«Я вважаю, що через прийняття правильних рішень, через їх реалізацію, можливо кардинально змінювати ситуацію в країні. Для цього потрібно декілька критичних речей: розуміння процесів, досвід і мандат довіри, який дає можливість реалізувати ідеї. Зрозуміло, що через присутність у парламенті можна формувати виконавчу владу і більшість під ідеї.

Я б хотів, щоб це була достатньо якісна з точки зору професійності та здатності політична сила. Насправді можу сказати, що зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними. Також би хотів бути дотичним до створення класичної центристської політичної партії, яку би було створено не під вибори, а яка би була достатньо організованою структурою з визначеною ідеологію з об’єднанням якісних і фахових людей, які можуть не просто розмовляти», – заявив Володимир Гройсман.

Експерти дають доволі позитивні прогнози щодо шансів на успішне входження до парламенту новій політичній силі, яку створює Прем’єр.

Олександр РАДЧУК, політолог: «Варто зазначити, що ще в квітні 2018 року соціологи фіксували зростання довіри до Гройсмана й задоволеність його роботою серед населення. А на початку 2019 року, згідно з даними всеукраїнського опитування громадської думки, який проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15,3%.»

Володимир ФЕСЕНКО, політолог: «Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський. Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших. Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент.»

Крім того, опитування оцінки роботи Кабміну, проведене фахівцями «Агентства моделювання ситуацій», показало, що 85,2% з 30 опитаних експертів вважають – загальноекономічна ситуація в країні за три роки діяльності уряду Володимира Гройсмана суттєво покращилася. Саме тому за політичну силу Прем‘єра можуть проголосувати не лише його прихильники, але й ті, які вміють мислити реально та не вірити у популістські обіцянки декотрих політиків.

«У мене мають бути однодумці не тільки в уряді та парламенті, які приймають і голосують, але і на місцях, хто точно так само розуміє ідеї реформ. І тому ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей. Збираємо тих людей, які мають здорові думки і розуміють, як їх впроваджувати. Я вважаю, що така команда, яка може генерувати ідеї і впроваджувати їх, має бути успішною», – переконаний Володимир Гройсман.

В успішній перспективі команди Володимира Борисовича впевнений і відомий на Хмельниччині Олександр Нагурний, політолог, колишній очільник Полонської райдержадміністрації: «Гройсман, з одного боку є молодим політиком, а з іншого боку він має унікальний досвід роботи мером, головою ВР, віце-прем’єром та Прем’єр-міністром. За останні декілька років він став повністю самостійним політиком. За власною спиною він має надзвичайно успішну реформу – децентралізації. Ця реформа зрештою на 10ки років, вона вже демонструє позитивні зрушення в ОТГ – сотні реконструйованих шкіл, садочків, ЦНАПів по всій  країні є найкращою ілюстрацією реформи. Окрім цього дуже багато зрушень в медичній галузі – будівництво десятків амбулаторій, придбання десятків медичних авто, програма “доступні ліки” та збільшення в рази заробітних плат лікарям “первинки” – це не великий перелік успіхів на початку  медреформи. Навіть в питанні будівництва та реконструкції доріг за 2018 рік країна по “зданими” кілометрам обійшла 2012 – рік підготовки України до ЄВРО 2012. Саме тому у всеукраїнському опитуванні громадської думки, яке проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15.3%. Зростання економіки 12 кварталів поспіль, тричі збільшена мінімальна зарплатня і двічі збільшена середня зарплатня –  найкраща відповідь всім критикам влади».

Олег ІВАНОВ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Нагурний – це сама більша помилка Гройсмана!!!!!!!! Нажаль!!!! Нагурний вже був в команді Саакашвілі, потім в команді Порошенка, а тепер Гройсман. Що далі ????????

  2. Нагульний це шок!!! Гройша йди додому керуй базаром у Вінниці. Якщо Нагурний у команді, то я спокійний, що Гройша пролітає із результатом!

  3. Шановні коментатори! Як людина яка працювала особисто із Нагурним можу сказати, що більш принципової людини, українця із досить високими моральними якостями ще треба пошукати… яку б посаду він не займав – жоден про нього не може сказати що він в когось брав хабарі чи щось вимагав… і всі злі язики просто поїдьте в Полонне і попитайте звичайних людей, а не слухайте шестьорок Корнійчука і компашки…

  4. Професіоналізм, чесність та порядність то про Олександра! А все інше від лукавого…

  5. Нагурний????Жесть. оце так доповнення! Оце так буде зборище! Супрун, Рева та Гіперпул теж там?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.