Голова ОДА після довгих роздумів затвердив склад громадської ради

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий 14 травня підписав розпорядження про затвердження складу громадської ради при обласній державній адміністрації.

До складу консультативно-дорадчого органу ввійшло 35 представників громадських організацій, які отримали найбільше голосів під час засідання установчих зборів 5 березня.

Разом з тим, відповідно до типового положення про громадську раду, затверджену постановою Кабміну від 3 листопада 2010 р. №996, орган виконавчої влади (у нашому випадку це облдержадміністрація – НГП) на підставі протоколу установчих зборів або результатів рейтингового електронного голосування затверджує склад громадської ради у строк, що не перевищує 30 календарних днів з дати проведення установчих зборів, рейтингового електронного голосування (за умови відсутності спорів щодо формування складу громадської ради). 

Нагадаємо, що засідання установчих зборів з формування громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулося 5 березня.

Більше на цю тему читайте публікацію “Смикання за ниточки: хто зайшов до Громадської ради при ОДА“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. А хто в керівництві громадської ради ?

    • Горе мені ви гляньте люсрований мент слесарьчук зі старкону від рига бондаря громадської організації

      • Особисто незнаю Слєсарчука, але чув про нього добрі відзиви від людей і під люстрацію він не попадав, а на виборах міського голови Старкона зайняв третє місце будучи в погонах, напевно це чогось варте

  2. Політичні трупи ???

  3. І тут, як і у Гаранта, урочистий розпродаж! Цей список хоч раз встигне зібратись до того, як їх розпустять?

    • Брєд. Який розпродаж? По собі судите. Кому вона тра та громадська рада? Шо вона рішає? Ніц. Під кожним кустом в вас продаж.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.