На хабарі затримали прокурора відділу процесуального керівництва прокуратури Хмельниччини

Cлідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, під процесуальним керівництвом Генінспекції Генеральної прокуратури за оперативного супроводу Департаменту захисту економіки Нацполіції затримали прокурора відділу процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області.

За попередньою інформацією прес-служби ДБР, прокурор вимагав 2500 доларів США від фізичної особи-підприємця. Вказаний прокурор був процесуальним керівником у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом незаконного використання знака для товарів і послуг (ч.3 ст. 229 Кримінального кодексу України). Кошти від підприємця він вимагав за своєчасне інформування про проведення негласних слідчих (розшукових) дій та обшуків по вказаному кримінальному провадженню та подальше його закриття.

Прокурора затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання коштів.

Слідчі ДБР готують йому повідомлення про підозру в отриманні та вимаганні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України).

У разі доведення вини, прокурору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади протягом 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Розводив когось, що вони там добре всі вміють робити, а попався скоріш за все, через жадібність! От якби його шефа свиноподібного, то це справді був би показник.

 2. Не дратуйте людей повідомленнями про затримки злодюг та хабарників. Їх названо безліч лише на території нашої області. Подайте хоч одну інформацію про те, яку, хоч найменшу, міру покарання поніс хтось один із цих узаконених злочинців.

 3. Свиноподібний шеф напевне вже лікується чи в терміновій командировці. Такі речі без його відома не повинні відбуватись ( не дарма приріс на місці на п‘ять років). Цікаво чи після завершення строку перебування на посаді теж заявить як Юа 2 мільона, що не бачить підстав для своєї відставки ???

 4. Сподіваюсь, займуться ще й свиноподібним, за його оборудки з землею і розподілом квартир. Розігнати би їх усіх на х….р, а то зарплати отримують близько 30 тисяч і ще й на хабарі ласі… Тільки й но самопіаром, по незначних справах займаються, мерзотники такі, за людські кошти.

 5. Це один факт з тисячі, що хапнули за руку, але хабарники мають шляхи відходу, тобто відкашляє втричі більшу суму та залишиться на свободі. Буде слідство тягнутись роками, а потім його тихенько закриють за відсутності складу злочину. Згадується факт хабарництва ректора податкової академії Мельника, який вийшов сухим, а недавно відійшов на той світ.

  • Слідство, а далі і суди тягнуться роками в основній масі не через те хтось “відкашлює”. Все набагато простіше: кримінальні справи розслідують та подають до суду неуки і тоді професіний адвокат каменя на камені від того не залишає.

 6. Так кого ж все таки затримали?

 7. У всіх прокурорських сьогодні, одне прізвище – хабарники! Просто цей вже відкрито, від безкарності, торгував тими справами. Честю і гідністю там давно навіть не пахне. Дістали вже! Реформували їх бл&ь….

 8. Риба гниє з голови. Вина рядового прокурора не знімається, аде дивлячись що таорять його керівники у більших маштабах про яку честь і совість може йти мова. Про Синишина інтернет гудить не за одні корупційні скандали (дерибан землі біля Офіс центру, чкий виділявся під нове приміщення прокуратури і т.п. А. Береза не раз писала). А чого вартує безпосередній керівник даного хабарника – бувший прокурор Тернопільської області Мартинюк ??? Тестування пройшли лише рядові працівники першої ланки. Реформа взагалі не торкнулась апаратів областей. Таких «зажирілих» як Синишин та Мартинюк давно треба було гнати сраним віником.

 9. Та це ж Роман Васильович Божок!!! Дострибався жадібний селючара!..)

  • Якщо це він, то напевне вертав ті гроші, які віддав свиноподібному за те, щоб повернутись в органи після провального тестування і звільнення за скороченням (як і більшість працівників апарату)

 10. Так, саме він. Свиноподібний непогано нагрівся на цих переведеннях.

 11. Чого пристали до чоловіка він хворий пенсію держава призначила. Служив вірою правдою пенсіонером бо незамінімий. Це все підстава.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.