На Хмельниччині жінці, яка викинула тіло своєї новонародженої дитини, присудили 3 роки в‘язниці

Полонський районний суд 11 травня виніс вирок жінці, яка в грудні минулого року викинула тіло своєї новонародженої дитини в закинутій будівлі неподалік залізничної станції.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

Працівники поліції провели масштабну розшукову роботу, аби встановити особу зловмисниці та довести її вину. Підозрюваною виявилася 33-річна мешканка одного із сіл Шепетівського району, яка тимчасово проживала у Києві в орендованій квартирі.

Слідчі зібрали достатньо доказів, аби довести, що матір двох дітей знала про свою третю вагітність, але навмисне приховувала це від інших. Вона не звернулася у медичний заклад для постановки на відповідний облік і на початку грудня 2018 року у київській квартирі самостійно народила здорову доношену дівчинку.

Вважаючи дитину мертвою, жінка навіть не спробувала звернутися за кваліфікованою медичною допомогою, а, натомість, замотала тіло в рушники й згодом вивезла та викинула серед сміття у закинутій будівлі поряд із залізничним вокзалом райцентру Полонне, що на Хмельниччині. Судово-медичні експерти встановили, що дівчинка народилася живою і навіть зробила перший вдих.

У судовому засіданні підсудна свою вину визнала. Їй призначили три роки позбавлення волі та взяли під варту одразу в залі суду.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Слідчі зібрали достатньо доказів, аби довести, що матір двох дітей знала про свою третю вагітність, але навмисне приховувала це від інших. Але чогось зовсім не пробували дізнатись, що примусило її, без болю в серці, викинути свою кровинушку на смітник. Невже з розкішних умов свого сімейного буття? У яких умовах проживають її двоє діток і чому вона не біля них, на кого вони лишилися? Чи цікавилася ними місцева влада, щоб хоч мізерно допомогти при виявленні скрути? Чи вона не стала співучасником цього злочину? На жаль, судді до цього поставились байдуже.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.