Лозовий визнав, що влада “няньчилася” з китайським підрядником, але контракт не розриватиме

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий разом із радником голови Укравтодору Олександром Кавою проінспектували дорогу М-12, ремонтні роботи на якій за результатами міжнародного тендеру здійснює китайський підрядник.

Фото з сайту ОДА

“Прикро констатувати, але підрядник зірвав строки виконання робіт, попри те, що ми “няньчилися” з представниками китайської сторони, допомагаючи та сприяючи фактично на кожному кроці.  До підрядників є надто багато питань. Правильно організувавши роботи, можна було зробити більше, ніж 2% робіт на ділянці. Не дивлячись на те, що ні області, ні навіть нашій країні не вигідно розривати контракт, це питання гостро постало, через те, що китайська сторона не вкладається в графіки”, – написав очільник ОДА у “Фейсбуці”.

У прес-службі ОДА додали, що китайська фірма “Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп” збудувала лише 4 км асфальтного покриття на одній з ділянок поблизу Голоскова Летичівського району.

Наразі підрядник запевнив, що завершать до кінця цієї осені близько 70% дороги, а саме 2, 3, 4, 6, 7 лоти, тобто облаштування асфальтового покриття на більшій частині 40-кілометрового відрізу шляху, за винятком першого лоту (в межах смт Голосків) та п’ятого (в межах смт Летичів), робота на яких пов’язана із прокладанням каналізаційних мереж.

За результатами перемовин представники влади дійшли згоди, що підрядники нададуть гарантійний лист з графіком від китайської материнської компанії щодо виконання робіт для Укравтодору і міністрества. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Хто такий лозовий?!? Негатив в історіі Хмельницькоі ОДА! Повертайся в Епіцентр і починай сплачувати податки до бюджету, хватить словоблудити!

 2. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ !!!!! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ !

  • Дятел, розкажи про пабєду своєму сусіду, який стоїть в черзі за робочою візою в Німеччину))))

   • Така худоба бандерівська рагуляча як ти повирізала цілими селами поляків на Волині і Галичині а тепер та худоба рагуляча їздить до Польщі на заробітки і просить “Дайте кусок хліба бандерівцю бо він жерти хоче”. Бандери як були рагулями так і залишились, тепер ще своїм сміттям зу лювіва серуть по всій Україні.

 3. Очень надеюсь что очень скоро разорвут контракт с тобой а 27 октября с герегой и шиньковичем и к новому году вы все ответите перл судом

  • Лозовой хорошо работает. Не за что его в суд отправлять. Откуда у вас инфа. Чтото сильно неправдивая ваша злость.

 4. Все правильно Лозовий каже. Треба було в Києві думати і не допускати китайців до тендерів. Одна морока з ними.

 5. Макса заїло, бідолага.

 6. Задовбали ті китайці. Толку взагалі ніякого.

 7. Макс в якій палаті сидиш ? Прийду навідаю…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.