День перемоги: Хмельницький вшанував полеглих у Другій світовій війні

Сьогодні Хмельниччина відзначає 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За інформацією прес-служби обласної ради, керівництво області та міста, депутати обласної та міської рад, представники духовенства, керівники силових структур та правоохоронних відомств, ветерани війни та громадськість міста поклали вінки та квіти до меморіального комплексу «Вічний вогонь» у Хмельницькому.

Учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах у справедливій боротьбі за свободу і гідність,  хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

У ці дні згадують про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюють повагу всім борцям проти нацизму, увічнюють пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. мені здається, що Хмельницький – це напевно єдине місто, де все робиться мирно, немає побєдобесія, немає червоних тряпок, ніхто не ображає ветеранів, немає колорадських стрічок. Ветерани спокійно кладуть квіти, і це самий кращий, сспокійний варіант.

    • І понаїхавших галицьких свиней

    • Було б ще поменше таких як ти, тоді б взагалі святкували Велику Перемогу на більш високому рівні. А тряпки в тебе в голові замість мізок

  2. “увічнюють пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки”. Смешались в кучу кони, люди… Про “Объеднани Нации” – шикарно…

  3. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ !!!!! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ !

  4. Слава переможцям у Великій Вітчизняній війні!!! І велика вдячність ветеранам

  5. Климчук також ветеран?

  6. ” роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні”…ну що за маразм? Українці в супер переважній більшості перебували у лавах Червоної Армії, в інших же формуваннях типу УПА вони також перебували, але як то вплинуло на результати тієї війни та перемогу над фашизмом? Про інші формування де було по декілька етнічних українців варто взагалі промовчати, адже їх там із мікроскопом важко віднайти. Також до чого тут Друга світова до 9 травня??? І яким боком тут на фото ряжені отамани з лампасами в званні рядових запасу?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.