Шепетівський ремонтний завод фігурує у справі про держзраду

Печерський районний суд Києва надав управлінню з розслідування військових злочинів Державного бюро розслідувань тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю і знаходяться у володінні Державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод».

Про це сказано в ухвалі суду від 5 квітня.

Слідчих зацікавили договори, укладені ДП «Шепетівський ремонтний завод» з суб’єктами господарювання (резидентами України) для виконання зовнішньоекономічних контрактів щодо постачання товарів військового призначення до Грузії, Республіки Казахстан за період 2005-2010 років; листи, претензії, позови, акти звірок, інші документи листування ДП, що стосуються укладення, виконання, здійснення оплати за договорами комісії, укладених для виконання зовнішньоекономічних контрактів; документів, що стосуються ремонту, модернізації тощо 2С7 «Піон», зенітно-ракетних комплексів («ОСА», «БУК», С-300 тощо) та інших видів озброєння за 2001-2010 роки.

Ремонт бойової машини на шепетівському заводі. Фото НГП

Доступ до документації заводу з Шепетівки здійснюється у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 367, ч. 2 ст. 425, ч. 3 ст. 426 КК України.

В ході досудового розслідування з’ясовано, що з 2004 року до лютого 2014 року військові службові особи Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України в порушення вимог законів України «Про оборону України», «;Про Збройні Сили України» та інших нормативно-правових актів з питань оборони, прийняли ряд управлінських рішень та здійснили низку організаційно-розпорядчих заходів щодо реформування українського війська, в тому числі, змін в структурі Збройних Сил України, в системі управління військами, в системі мобілізаційної підготовки та мобілізації, що привело до зниження боєготовності, боєздатності Збройних Сил України і обороноздатності держави та заподіяно тяжкі наслідки.

Крім того, у період 2004-2013 років, внаслідок прийняття військовими службовими особами протиправних управлінських рішень, з бойового чергування були зняті окремі засоби протиповітряної оборони України, в тому числі, зенітно-ракетні комплекси С-300, та безпідставно виведено їх з державної власності шляхом реалізації за заниженими цінами на внутрішньому ринку, внаслідок чого спричинено тяжкі наслідки у вигляді заподіяння шкоди обороноздатності України.

Під час здійснення досудового розслідування встановлено, що за наслідками домовленостей, досягнутими Президентом України та Президентом Грузії у квітні 2005 року під час візиту в Україну Міністра оборони Грузії, між Державною компанією «Укрспецекспорт» та Міністерством оборони Грузії було підписано контракт на поставку в Грузію, з поміж іншого, ЗРК «БУК-М1» – 1 шт.; БМ 9А33БМ3 – 4 шт.; батарейний КП ПУ-12М 9С482М – 1 шт.; Т3М 9Т217БМ2 – 2 шт.; МТО 9В210М3, з АБ-8 на одноосьовому причепі – 1 шт.; АКВРС 9В242-1, 9В617А на одноосьовому причепі – 1 шт.; тренажер операторів БМ 9Ф632, з АБ-8 на одноосьовому причепі – 1 шт.; ЮВ 9В914 – 1 шт.; машина групового ЗІП-2 9Ф372М3 – 1 шт.; електростанція ПЭС-100-Т/230-Ч/400 – 2 шт.; КНО 9Ф16М2 – 1 шт.; ЗРК «ОСА-АКМ 9К33М3» – 1 батор. + 10 ПУ; танки Т-72А – 101шт; БТР-70 – 60 шт.; 2С7 «Піон» – 3 шт., тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Не понял одного: при че здесь завод, если оружием торговали высокосидящие суки?

 2. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ !!!!! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ВИЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ !

 3. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ !!!!! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ !

 4. безмозга папуга

 5. Макс шле коменти з психлікарні. В якій палаті сидиш ?

 6. А ВОНО, БЕЗМІЗГЕ, ЩЕ Й ОГРИЗАЄТЬСЯ.

  • Огризається і смердить рагуль зу лювіва

   • Слава Богу, Макс прийшов до тями, стовідсотково визнавши, що він огризається й смердить. То, може, й перестане скаволіти і засмерджувати Інтернет своїм безглуздям

    • Галичанські свині як смерділи так і будуть смердіти. Галичанське бандерівське бидло вирізало всіх поляків на Галичині в 1943-44 роках а тепер саме більше їздить до Польщі і просить на кусок хліба.

 7. Макс – це собаче ім’я, тому цуцик і скаволить, особливо при болях в голові або в шлунку.

 8. Макс уже здох.

 9. Люди добрі. Я не здох, а був у комі. Почуваю себе дуже погано. Тому дуже рошу вас не травіть мою собачу душу, бо не знаю, чи дотягну до кінця місяця. На скотомогильнику уже купив місце.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.