На Хмельниччині митники “зливали” інформацію про транспортні засоби, ввезені в Україну

Слідчі теруправління ДБР, розташованого в м. Хмельницькому за оперативного супроводу Управління СБУ в Волинській області викрили схему продажу інформації з обмеженим доступом посадовими особами Хмельницької митниці ДФС України та працівником ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Під час досудового розслідування слідчі ДБР з’ясували,  що вищезгадані посадові особи організували функціонування стійкої схеми розповсюдження та збуту інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах митниці ДФС України та захищена, відповідно до чинного законодавства. Мова йде про інформацію щодо транспортних засобів та осіб, які ввезли їх на територію України із зазначенням анкетних даних цих осіб. Така інформація потрібна для перевірки законності перебування транспортних засобів на території України. Інформацію продавали приватним особам.

Під час проведення слідчих дій у вигляді оперативної закупки, слідчими ДБР отримано докази злочинної діяльності вищезгаданої групи осіб – посадовців митниці та працівника поліції.

Кримінальне провадження зареєстровано за фактом несанкціонованих дій з інформацією, вчинених групою осіб особою, які мають  право доступу до цієї інформації (ч.3. ст. 362 Кримінального кодексу України) та несанкціонованого збуту інформації з обмеженим доступом, вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 361-2 Кримінального кодексу України).

Наразі тривають обшуки у приміщеннях ГУ ДФС у Хмельницькій області та вирішується питання щодо повідомлення посадовцям про підозру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ !!!!! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ВИЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ !

  2. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ !!!!! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.