У Хмельницькому просять повідомляти про зловживання чиновників за телефоном гарячої лінії

Хмельницька міська рада закликає мешканців повідомляти про відомі факти зловживань в середовищі посадових осіб  міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств міста, аби попередити та припинити корупційні правопорушення.

Усіх, хто зіткнувся особисто або був свідком факту корупційних діянь, просимо звертатися за телефоном гарячої лінії: 0800 750 710 або на електронну адресу: anticorruption@khm.gov.ua

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Смішно.
  В свій час громадянка, що працювала в комунальній аптеці, повідомила владу про відсутність світла і поплатилася посадою.
  Якщо ще залишилися наївні дурні, то вірте в справедливого мера і владу.
  Там всі свої і в долі.

  • Це просто підготовка до виборів. Зараз парламент, а трохи пізніше місцеві. Треба на вкрадені гроші і шляхом зловживання владою зробити собі рекламу. От таке вигадали. Ще багато такого буде.

 2. Кримінальна справа за ст.364 ч.1, ст .366 ч. 1 КК України перебуває в проваджені слідчого С В Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Хмельницькій області ( в декларацію про початок виконання будівельних робіт по вул. Тернопільській, 34 А, внесені недостовірні дані). А сваї вже забивають. Може то корупція ?????

 3. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ !!!!! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ !

 4. Максику назви номер палати хочу навідати тебе в Скаржинцях.

  • НЮНЯ ! Збирай манатки і в напрямку Шаровечки по трасі прямо пиж.уй на галицький заповідник рагулів звідки ти і приїхала.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.