У Хмельницькому виграли 1 млн грн від “Лото-Забава”

Під час розіграшу 1030-го тиражу “Лото-Забава”, який відбувся 5 травня 2019 року, у “Великій грі” було виграно 1 000 000 гривень. Виграш визначила перша кулька з парним числом 72, яка випала на початку розіграшу з великого лототрону. Це гарантувало розіграш 1 мільйона гривень у категорії “три горизонталі з двома пільговими подковками”, повідомляє сайт оператора.

Щасливчиком, якому вдалося виграти 1 млн гривень, виявився гравець, який придбав свій виграшний квиток №0106410 р. в м. Хмельницький на точці продажу лотерейних квитків, що знаходиться в магазині за адресою: вул. Курчатова, 90. Переможець став 328-м щасливчиком на лічильнику “Фабрики мільйонерів” і вже 16 в цьому році.

Оператор державних лотерей “М. С. Л.” традиційно запрошує щасливчика прилучитися до елітарної “Клубу мільйонерів “М. С. Л.”, відвідати Київ і провести неймовірний уїк-енд в рамках подарунковій програми “Два дня з життя мільйонера” для двох осіб.  Для цього переможцю радять звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.