Мікро-ГЕС на річці Горинь приноситиме щорічно у скарбничку Славутської ОТГ понад мільйон гривень

У Славуті на річці Горинь триває будівництво мікрогідроелектростанції потужністю до 200 КВт для виробництва екологічно чистої електроенергії, повідомляє Славутська міська рада.

«ГЕС працюватиме в автоматичному режимі, дотримуючись санітарних мінімумів –  повідомив представник ТОВ”Славгідро”, технічний консультант Віктор Бойко. – Робота станції припинятиметься при зниженні рівня води, не забираючи її у річки. Ми не маємо наміру шкодити довкіллю. Навпаки, розчистимо русло ріки, встановлення гідроелектростанції сприятиме підняттю рівня води у річці в околицях та рівня води в колодязях».

Розвиток альтернативних джерел енергії з часом зможе вирішити проблему із забезпеченням достатньої кількості екологічно-чистої електроенергії для внутрішніх потреб.

Вироблену електроенергію, яка спрямовуватиметься в загальну систему України, купуватиме Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Щорічні відрахування до міського бюджету складатимуть понад 1 млн. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток Славутської міської ОТГ.

Завершиться будівництва мікро-ГЕС наприкінці 2019 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.