На Хмельниччині проведуть фестиваль на території палацу князів Сангушків

24 травня цього року в Ізяславі – єдиному місті в Україні, де збереглася планувальна структура часів Київської Русі, проведуть фестиваль «ІЗЯСЛАВ-FEST», повідомляє Хмельницька ОДА.

Цей унікальний проект має на меті привернути увагу держави, меценатів, поціновувачів минувшини, шанувальників маленьких міст з багатою історією до проблем національної культурної спадщини, зокрема, до унікальної пам’ятки архітектури XVIII століття – палацу князів Сангушків, який сьогодні є руїною і загрожує зовсім зникнути з лиця землі.

В ході фестивалю на території колишньої садиби Сангушків відбудеться велика розважальна концертна програма, ювілейний концерт гурту «Мотор’Ролла» з нагоди 25-річчя від дня заснування та академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Для поціновувачів класичної та духовної музики у костелі Святого Йосипа пройде органний концерт заслуженої артистки України Наталії Молдован та камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії. Для мешканців та гостей міста буде організовано смачне українське частування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А що, нема куди гроші подіти? Такі багаті? І взагалі, кому той фестиваль ваш всрався?

    • А хохли тратять гроші лише на застілля-святкування-смаколики. Тому будь-який фестиваль їм в тему – є привід пожерти-побухати. Тому народу на фестиваль припреться неміряно, все Ок)))
      Прикол в іншому: “збереглася планувальна структура часів Київської Русі” – що це ще за маячня???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.