На Хмельниччині раніше судимий потрапив до в’язниці, бо продав позичену каструлю

Ізяславський районний суд визнав винним жителя села Клубівка Ізяславського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна, що було ввірене особі та перебувало у її віданні, вчиненому повторно) та призначив йому покарання у виді 3 років обмеження волі.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

«Призначаючи покарання Т., суд враховує, що злочин, передбачений ч. 3 ст. 191 КК України  останній вчинив до постановлення щодо нього попереднього вироку Ізяславського районного суду Хмельницької області від 28.04.2017 року, за яким відбуває покарання за ч. 3 ст. 185 КК України із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України, у вигляді позбавлення волі строком 1 рік 3 місяці в Державній установі «Шепетівська виправна колонія (№98)», а тому слід визначити остаточне покарання за сукупністю злочинів, відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань», – констатував суддя, визначивши обвинуваченому остаточне покарання у вигляді 1 року 9 місяців позбавлення волі.

У березні 2017 року 35-річний мешканець Клубівки позичив у знайомої односельчанки 40-літрову каструлю для зберігання березового соку. Після використання пообіцяв посудину вартістю 880 грн. повернути. Та, попри обіцяне, без дозволу власниці продав її за 50 гривень.

Обираючи покарання, суд серед іншого врахував, що скоєний злочин відноситься до тяжких, а сам обвинувачений – раніше судимий і має негативні характеристики за місцем проживання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Напевне всі сили правоохоронців, було кинуто на розкриття цього жахливого злочину! 🙂

 2. вкрав посудину вартістю 880 грн.
  суд врахував, що скоєний злочин відноситься до тяжких (!)

  що курять судді?
  А до яких категорій відноситься розкрадання державного майна на десятки мільйонів? Контрабанда зброї і наркотиків? А винуватих чомусь випускають під заставу або навіть без застави на всі 4 боки?

 3. На що йдуть наші податки??? Щоб розслідували і судили за «каструлі», а реальних злочинців які мільйони з бюджету крадуть, то ні-ні. Ну і як довіряти правоохоронним органам після таких от розслідувань і вироків?

 4. Це результат пильності роботи поліції та прокурорів на місцях. А суддя в черговий раз “на висоті”. Напевно дуже трудився експерт оцінивши каструлю у 880 грн. Коли це бляцтво закінчиться ???

 5. То кастрюля з майдану була і видно її багато хто на своїй пизданутій голові носив – от і кастрюлеголовими призначені судді прийняли таке рішення))

 6. Суддя, напевне, мудак конечний, баче що прокурорські заради галочки, пхають статтю по якій тільки реальний строк світить, за цей дріб’язковий злочин, то ж перейди на якесь шахрайство, щоб покарання було м’якше. Самодур!

 7. Одному з вихованців зразково психіатричної установи, який вважав себе “Шерлоком Холмсом”, доручили забити в туалеті цвях для вішання рушника. Той з великим завзятям взявся виконувати винятково відповідальне і почесне для нього доручення. Поставивши його головкою до стіни, став гатити по ньому молотком. Цьвах почав гнутися, але в глиняну стіну не ліз. І тут неочікувано “Шерлоку” зробив серйозне зауваження сусід по палаті, знаменитий там “Наполеон”, який ретельно спостерігав за роботою колеги.
  – Ти що, дурний, – звернувся до невдахи, – не бачиш, що цьвах не від цієї стіни?
  Це – між іншим, що пересічних особистостей зовсім не стосується.
  Інша байка – старання Ізяславських суддів. Привласнення 40-літрової посудини, неухильно дотримуючись позиції чинного законодавства та спираючись на багаторічний власний досвід судійства, вони одностайно і беззаперечно оцінили особливо тяжким злочином, але чогось забули вписати в рішення, що воно оскарженню не підлягає.

 8. Судова система хвора, що підтверджується цим черговим рішенням. Судді не адекватні, але ми живемо в такому суспільстві і просто все спостерігаємо надіючись на чергового “папу”, який хоче за майбутніх 5 років щось зробити… Дай йому сили у своїх намірах…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.