Після “зради тижня” ОВК №193 припинила договір із закупівлі канцтоварів

Окружна виборча комісія №193 припинила договір із ФОП Наталією Рибак на закупівлю канцтоварів загальною вартістю 189,85 тис. грн.

Відповідні зміни були внесені 30 квітня, повідомляється у системі “Прозорро”.

У коментарі НГП голова 193 ОВК Тетяна Остафійчук повідомила, що виборча комісія централізовано накупила різних канцтоварів для роботи 216 дільничних комісій.  У середньому на одну дільницю вийшло продукції на 870 грн.

Вона додала, що за весь передвиборчий період їм вдалося зекономити близько 200 тис. грн.

Пізніше бухгалтер ОВК №193 Алла Возович, яка і була відповідальною особою за цей тендер, визнала, що були допущені описки під час проведення торгів через брак відповідного досвіду.

Нагадаємо, що 29 квітня перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов знайшов низку невідповідностей під час цієї закупівлі, яку він охрестив “зрадою тижня”.

Серед неточностей: ціна у протоколі розкриття – 18,98 млн грн, а у самому договорі – 189,85 тис. грн; строк поставки товару – 19 травня 4201-19 травня 4201.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.