Полонський суд оштрафував лісника, який дозволив знайомим розпиляти й вивезти три сосни, повалені буревієм

Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна, яке було ввірено особі) та призначити йому покарання – 850 гривень штрафу (50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю – такий вирок виніс Полонський районний суд ліснику Понінківського лісництва Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Цим вироком суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим. За її умовами, лісник беззаперечно визнав свою вину в інкримінованому злочині та погодився на обумовлене сторонами покарання.

Як встановив суд, в березні цього року обвинувачений дозволив двом знайомим розпиляти й вивезти три сосни, повалені буревієм на ввіреній йому території лісництва. Такою була плата лісника за виконану чоловіками роботу в його помешканні. Утім, скористатися деревиною вони не встигли – у Понінці їх зупинила поліція.

«Кримінальне правопорушення, у вчиненні якого обвинувачується Л., відноситься до злочинів середньої тяжкості та, відповідно до ч.4 ст.469 КПК України, допускається укладення між прокурором і обвинуваченим угоди про визнання винуватості, зміст якої відповідає вимогам  ст.472 КПК України», – зазначає у вироку суддя.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Розпилену деревину не повернули. Лісника не посадили, а казали скоро весна, будемо садити ???

  2. Суд покриває злочинне угруппуваня, обмежившсь формальним покаранням.. Напевно цей лісник і з Карпат повивозив ешелони деревини.
    Нічого близкнько Зе впаяє цьому ліснику років 20.

  3. Лесовой вон половину леса распилил на участки в Лесовых Гриневцах,и все в порядке,а тут за три сосны арестовали…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.