Шахрай, який під виглядом шофера головлікаря обласної лікарні виманював гроші, сяде на 2 роки до в’язниці

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним громадянина Олега Морозова у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 190 КК України (“Шахрайство за попередньою змовою групою осіб, що завдало значної шкоди потерпілому”) і призначив йому два роки в’язниці.

Про це свідчить вирок суду від 22 квітня.

За даними досудового розслідування, Морозов під час спілкування по мобільному телефону вступив у змову з невстановленою особою і заволодів коштами ряду потерпілих. Для реалізації злочинного задуму він прибув до Хмельницького 8 жовтня 2018 року і зняв номер у готелі “Поділля”.

11 жовтня його співучасник зв’язався через стаціонарний телефон із громадянкою і, представившись головним лікарем Хмельницької обласної лікарні, повідомив, що її близький родич потрапив у дорожньо-транспортну пригоду та потребує невідкладної медичної допомоги. Для цього потрібно заплатити кошти в найкоротший термін. Під час розмови і з потерпілою шахрай дав адресу Морозову, куди потрібно під’їхати і забрати гроші.

Представившись водієм головного лікаря Хмельницької обласної лікарні, обвинувачений шляхом обману заволодів 1500 доларів для проведення операції.

12 жовтня напарник обвинуваченого, прикриваючись іменем головлікаря обласної лікарні, повідомив жінці, що її внук потрапив у ДТП і потребує невідкладної медичної допомоги, за яку потрібно заплатити кошти в найкоротший термін. Морозов знову під виглядом шофера головлікаря прибув до квартири ошуканої і отримав 3300 дол. на псевдооперацію.

За аналогічним планом Морозов одержав кошти ще від шести потерпілих на суми 20 тис. грн, 58 тис. грн, 10 тис. грн, 10 тис. грн, 3 тис. грн і 100 дол., 5 тис. грн і 5 тис. дол.

Суд дійшов висновків, що виправлення і перевиховання Олега Морозова можливе лише в умовах ізоляції його від суспільства. Обвинуваченому зарахували день за два (за законом “Савченко”) у термін відбуття покарання, починаючи з 18.10.2018 р. (дня затримання) до вступу вироку в законну силу.

Крім цього, Морозов має компенсувати 18,9 тис. грн і 56,8 тис. грн матеріальної шкоди двом потерпілим.

На вирок суду може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду протягом 30 днів з дня проголошення вироку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Таких стрелять надо, лучше сразу при задержании.

  2. Так это Кланца водитель.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.