У селі на Шепетівщині провели референдум, до якої ОТГ приєднатися

Вчора чле­ни ко­мі­сії за­вер­ши­ли під­ра­ху­нок го­ло­сів міс­це­во­го «ре­фе­рен­ду­му», де жи­те­лі се­ла Пліщина, що на Ше­пе­тів­щи­ні, виз­на­ча­ли­ся із тим, до якої ОТГ хо­чуть при­єд­на­ти­ся, повідомляє «День за днем».

На по­чат­ку квіт­ня час­ти­на сіль­ських жи­те­лів за­яви­ли про те, що хо­чуть при­єд­на­ти­ся до Сла­вутсь­кої ОТГ. Од­нак, ін­ша час­ти­на з цим рішенням не по­го­ди­ла­ся.

Отож, ви­рі­ши­ли про­вес­ти та­єм­не го­ло­су­ван­ня по опи­ту­ван­ню жи­те­лів що­до про­по­зи­цій про утворення об’єд­на­ної те­ри­то­рі­аль­ної гро­ма­ди. У спис­ку їх бу­ло три: Пле­сенсь­ка, Ше­пе­тівсь­ка та Славутсь­ка.

За­га­лом, згід­но зі спис­ка­ми, участь в опи­ту­ван­ні ма­ли б узя­ти 763 се­лян.

Зі слів міс­це­во­го де­пу­та­та Єв­ге­на Тка­чу­ка, за­га­лом, участь в опи­ту­ван­ні взя­ло 442 осо­би. Від­так, 69 жи­те­лів вис­ло­ви­ли ба­жан­ня при­єд­на­ти­ся до Сла­ву­ти, 40 — до Ше­пе­тів­ки. Ле­во­ву час­тку го­ло­сів — 331 від­да­ли за при­єд­нання до се­ла Плес­ни.

Згід­но з ок­ре­мим спис­ком, де го­ло­су­ва­ли ті, хто фак­тично про­жи­ває в се­лі, але має ін­шу про­пис­ку, теж лі­ди­рує се­ло Плес­на — 28 го­ло­сів і 3 го­ло­си від­да­ли за Сла­вутсь­ку ОТГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.