Хмельницька поліція видворила за межі країни нелегала з кримінальним минулим

Працівники кримінальної поліції спільно з колегами із міграційної служби видворили за межі України 33-річного громадянина Російської Федерації, який нелегально перебував на території України і міг вплинути на криміногенну обстановку в регіоні.

Про це інформує сектор комунікації поліції області.

Громадянин Російської Федерації порушив встановлені ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» строки перебування в Україні і перейшов на нелегальне становище.

Працівники кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із міграційної служби затримали нелегала. Хмельницький міськрайонний суд прийняв рішення про поміщення його до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, для проведення процедури його ідентифікації, оскільки в чоловіка були втрачені документи, що посвідчують особу.

Після проведення процедури ідентифікації сьогодні вночі, 24 квітня, працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із міграційної служби доправили нелегала до пункту пропуску з Російською Федерацією «Сеньківка» та видворили його за межі України із забороною в’їзду на 8 років.

Зазначимо, що порушник міграційного законодавства міг негативно вплинути на криміногенну ситуацію в регіоні, оскільки на території Російської Федерації неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за хуліганство та нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Со всего мира Украина уголовников собрала после “революции гидности”.

  2. Да расстреляли бы его на месте и видео в ютуб. Остальные сами уедут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.