На Хмельниччині виявили порушення у виплаті зарплати на 26 підприємствах та в 11 підприємців

Працівники управління податків і зборів з фізичних осіб за три місяці поточного року перевірили 83 суб’єкти підприємницької діяльності на предмет дотримання умов оплати праці, серед яких підприємства, установи, організації та ФОПи, повідомляє ДФС Хмельниччини.

Як результат: порушення у виплаті заробітної плати виявлені на 26-ти підприємствах та в 11-ох підприємців.

Донарахування на порушників з урахуванням пені та штрафних санкцій склали 13 мільйонів гривень. Зокрема, 8,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 160,5 тисячі гривень військового збору та 4,3 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Наразі податківці постійно поводять рейди на ринках обласного центру та області, мета яких недопущення здійснення підприємницької діяльності без держреєстрації та використання найманої праці неоформлених осіб.

Протягом поточного року на хмельницьких ринках вже встановлено 44 факти нелегального підприємництва, про що складені відповідні протоколи про адміністративне правопорушення.

Також на підставі отриманої інформації про використання роботодавцями праці неоформлених найманих працівників податківці протягом поточного року провели 76 фактичних перевірок. Інформацію про встановлені факти порушень трудового законодавства передано до Управління Держпраці для подальшого реагування.

Нагадаємо, що штрафні санкції на роботодавця за використання праці нелегалів сягають 120 тисяч гривень за кожного неоформленого працівника

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Це все “для галочки”, насправді реалії з порушенням КЗпП у нас на кожному кроці і тому реальні порушення перевищують оприлюднене у сотні, якщо не у тисячі разів. Цікавить інше: де славнозвісна держпраці з Глушаковим у кого це основний напрямок роботи?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.