Блогер-атовець поділився з хмельничанами власними думками щодо ситуації в країні та армії

У Хмельницький завітав відомий блогер і АТОвець Валерій Прозапас та поділився з хмельничанами власними думками щодо ситуації в країні та армії, а також  щодо важливості вибору, від якого залежатиме майбутнє кожного українця та держави в цілому.

На фронт Валерій Прозапас пішов добровольцем. Потрапив до сектору «М» в Державну прикордонну службу. Після підписання перших Мінських угод змінив військово-облікову спеціальність і став офіцером-резервістом.

Як людина, яка на фронті була з 2014 року, Валерій зауважив: «Кожен рік, коли я попадаю у Збройні сили, я бачу величезні зміни. Тобто те, що стосується забезпечення, харчування,  озброєння солдат – це, в порівнянні з 2014-15 роком, «небо і земля».  А фундамент всьому було побудовано в перші два роки АТО. Звичайно, що за 5 років ми не можемо стати такою армією, яка відповідає натівським стандартам, але ми до цього йдемо і прагнемо».

АТОвець переконаний, що сьогодні докорінно змінилося ставлення до армії.

«Звичайно армія, яка воює, вона трошки інша, ніж армія в мирний час. Але в глобальному масштабі – наша армія постійно отримує нові зразки озброєння. Майже всі питання, що стосуються служби вирішуються, хочеш – рости як професіонал, хочеш –  навчайся. Є система. І це дуже не подобається нашому ворогу, тому що армія стала потужною силою», – сказав під час зустрічі Валерій Миколайович.

Він відзначив величезну роль Петра Порошенка як Головнокомандувача у зміцненні нашого війська та утвердженні його високого статусу.

Але, за його словами, ворог прагне будь-що нівелювати ці здобутки через інформаційні атаки на державу. Чим це обернеться – те ще питання.

Тривалий час нашим співмешканцям втовкмачуть у голови  “істини”, що продукуються ідеологами держави-аргесора.  От і маємо результат, що багато хто з українців перестав бачити ворога в Кремлі – ми знаємо прізвища “свінарчуків” та “сємочко”, але забуваємо про “зелених чоловічків”, “танки під Києвом”, “Путін, прійді!”.

Пропаганда та інформаційна окупація зробили свою справу. Як наслідок – частина суспільства, яка розповідає про країну,  що «не відбулася» та реформи, які «не призвели ні до чого».  Вони не бачать техніки, переданої до ЗСУ, не хочуть чути про випробування нових ракет, гаубиць, дронів.  Вони ігнорують  факт, що держава підтримує ветеранів пільгами, піклується про реабілітацію, забезпечує тренування резерву та тер оборони. Звідусіль тільки суцільна “зрада”, “мародерство”, “торгівля на крові”, “наживання на війні”.

Їм більше до вподоби “іскать компроміси і договаріваться”.

Валерій висловив обурення деякими висловами Зе!команди: «Коли я чую, – давайте винесемо «за дужки» армію, мову, віру, то в мене питання, як ці люди уявляють  існування держави при такому противнику, який у нас є»?

Блогер-атовець закликав хмельничан мислити критично, дивитися, хто нам що обіцяє, хто що, насправді  зробив, хто що недоговорює.

«Будьте критичними, дивіться, кого ви підтримуєте. Не ведіться на кіношні картинки та браваду. Саме ми можемо стати поколінням, яке нарешті збудує ту Україну, якої ще ніколи не було, яке досягне успіху у боротьбі за самовизначення та право вирішувати, як жити у своїй країні. Думайте. І тоді в нас все буде добре», – резюмував Валерій Прозапас.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Так і є.

  2. а якби не крав презик із свинарчуками – були б ще швидші зміни

  3. Это известный жополиз пороха. Который катался с томос и простотуром пороха по стране. А лизать жопу начал после выигранного как бы случайно тендера его фирмой на много миллионов народных денег. Погуглите и узнаете правду про эту гниду.

  4. ДЖИНСА чистої води

  5. Чули цi слова i в 2004 i в 2014. Все брехня. А це не думки, а пропоганда.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.