Топовими торговельними партнерами Хмельниччини є країни ЄС та Китай

За результатами роботи Хмельницької митниці ДФС протягом січня-березня поточного року оформлено імпортованого товару 94 тисячі тонн, що в грошовому еквіваленті становить 3 мільярди 900 мільйонів гривень, повідомляє ДФС Хмельниччини.

У числі топових торговельних партнерів Німеччина, Польща, Бельгія, Австрія, Литва та Китай. Зокрема, з цих країн подоляни ввозили машини для текстильної промисловості, частини комплектного технологічного обладнання з осушування, очищення та зберігання зернових культур, фільтри для палива та мастил, сідельні тягачі, запасні деталі до автомобілів, пряжа, промислове технологічне обладнання та інше.

З початку року частка митного оформлення декларацій за принципом «єдиного вікна» від загальної кількості митних декларацій, які підпадають під відповідні види державного контролю, склала майже 98 відсотків. Водночас, показники середнього часу митного оформлення, при імпорті становлять 1 годину 47 хвилин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.