Рахункова палата виявила неефективне витрачання мільйонів на ремонті доріг Хмельниччини

На будівництво, реконструкцію та ремонт доріг загальнодержавного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей було неефективно витрачено понад 410,3 млн гривень. Причина – несвоєчасне та неповне прийняття управлінських рішень Укравтодором та службами автомобільних доріг цих областей.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Загальний обсяг фінансування з державного бюджету дорожніх робіт протягом 2017–2018 років становив по Україні понад 25 млрд грн. З них Дніпропетровській області виділено майже 893 млн грн (3,5%), Закарпатській – близько 833 млн грн (3,3%) та Хмельницькій – майже 617 млн грн (2,4%).

Аудит встановив, що із загального обсягу бюджетних коштів, виділених цим областям, 11,3 млн грн використані з недотриманням вимог законодавства, 399,2 млн грн – непродуктивно та 11,2 млн грн – нерезультативно.

Виконання протягом 2017-2018 років дорожніх робіт у цих трьох областях залежало насамперед від розміру фінансування з державного бюджету, роботи також проводилися за рахунок коштів митного експерименту, які були додатковим фінансовим ресурсом. Для окремих ділянок доріг саме кошти митного експерименту були єдиним джерелом фінансування, зокрема, у 2018 році для автодороги Н–09.

Аудитори наголошують: головна причина неефективного управління та витрачання бюджетних коштів на дорожні роботи – неналежно організована взаємодія між керівниками Укравтодору та служб автомобільних доріг у цих областях. Крім того, Укравтодор не здійснював належного внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту.

Неефективною залишається претензійно-позовна робота у службах автомобільних доріг Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей. Через це з їх рахунків за рішенням суду безспірно списано майже 33,6 млн грн бюджетних коштів, тобто державному бюджету завдано збитків.

Укравтодор лише у травні 2018 року доручив керівникам служб автомобільних доріг в областях здійснювати оплату за виконані роботи на об’єктах тільки після отримання позитивних висновків перевірок від ДП «Дорожній контроль якості». Але це доручення в переважній більшості не виконується належним чином. Крім того, відсутній нормативний акт щодо удосконалення механізму оцінки якості будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг.

Рахункова палата за результатами аудиту підготувала низку рекомендацій Уряду, Міністерству інфраструктури України, Укравтодору та Службам автомобільних доріг у Дніпропетровській, Хмельницькій та Закарпатській областях. Зокрема, Рахунковою палатою рекомендовано:

– забезпечити достатнє фінансування дорожніх робіт та першочергове фінансування об’єктів, на яких розпочато будівництво та ремонт, у Дніпропетровській (М–18, М–04), Хмельницькій (Н–03) та Закарпатській (Н–09) областях;

– при плануванні бюджетних коштів на дорожні роботи передбачати чітко визначені обсяги з утримання та обслуговування цих доріг, зокрема, на дорожні знаки та розмітку;

– розглянути питання передання ДП «Дорожній контроль якості» із сфери управління Укравтодору до сфери управління Мінінфраструктури.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Дороги це наша біда. Пиляти бюджет навчились, а от хороші дорги робити поки що ні.

  2. Виявила? Навіть сліпий їдучи пасажиром автотранспорту дорогами області реально жопою відчує відсутність доріг, а кошти то потрачені! Якщо зібрались до Рівного, то ділянку автотраси державного значення між Шепетівкою та Славутою краще взагалі пройти пішки!

  3. Нажаль крім пиляти бабло, ми нічого не вміємо.
    Згадайте ремонт підземного переходу минулого року, та подивіться на ями замість сходинок. От так мер від свободи хазяйнує.

  4. Знову назва прсту “як у воду перднув”. Адже мова не про ті дороги, за які відповідають (і фінансують роботи) обласні органи влади, а про дороги “загальнодержавного значення”. Коли вже в НГП будуть розуміти, про що “пишуть” (це стає вже риторичним питанням) і вважати усіх за придурків?

  5. Доки в облавтодорі буде кончений ригіонал Гураль до тих пір
    там будуть красти і він як перший злодій.

  6. Нічого в світі не проходить просто так. Ці брюхасті суки з облавтодорів та служби управління автомобільних доріг будуть відповідати перед законом та Всевишнім. Треба їх закатати в асфальт по пояс і проїхатись по їх сальним бошкам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.