Виконком Хмельницької міськради підтримав петицію щодо заборони розташування в житлових будинках

Електронну петицію щодо заборони розташування державних лотерей (ігрових автоматів) в житлових будинках підтримали члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради під час чергового засідання, повідомляє сайт Хмельницької міськради.

Дану петицію було розміщено на сайті Хмельницької міської ради і вона набрала 517 із необхідних 500 голосів. Авторів петиції хвилює безпека мешканців будинків, в яких розташовуються подібні ігрові заклади.

«Ми пропонуємо петицію взяти до відома і підготувати проект рішення у вигляді звернення до відповідних структур для наведення порядку у цій сфері, який розглянемо на засіданні чергової сесії міської ради. Ми отримуємо багато скарг з приводу розміщення ігрових автоматів у житлових будинках», – наголосив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Члени виконкому підтримали рішення внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України щодо внесення змін до законодавства, що регулює сферу азартних ігор, упорядкування діяльності та розташування гральних закладів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.