У Хмельницькому невідомі поширювали “чорний піар” на Зеленського – Опора

Упродовж першого тижня від офіційного старту агітаційної кампанії до другого туру виборів Президента України в Хмельницькому спостерігачі ОПОРИ виявили матеріали, що мають ознаки агітації проти одного із кандидатів в Президенти України.

У суботу, 13 квітня, на стенді для передвиборної агітації, що на вул. Інститутській, спостерігачі ОПОРИ зафіксували дві листівки, які мають ознаки «чорного піару» проти кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. У вихідних даних одної із листівок зазначено, що вона надрукована на особистому принтері Юрченка О. С. тиражем 50 тис. примірників на замовлення Логурьова К. В. Інша листівка не містить жодних вихідних даних.

Білборд із написом «Яка ж це громадянська війна, коли ЗЄЛЬОНИЄЧЄЛОВЄЧКІ. 5 років агресії Росії проти України» спостерігачі виявили 11 квітня на вулиці Толстого у Хмельницькому. Білборд не містить жодних вихідних даних.

При цьому у ч. 1 ст. 58 Закону України «Про вибори Президента України» зазначено, що передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. А відповідно до ч. 16 ст. 69 цього Закону забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Відповідно до ч. 1 ст. 59 Закону кандидат на пост Президента України може на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду. Партія, яка висунула кандидата, може виготовляти друкований матеріал передвиборної агітації кандидата з використанням обладнання, що їй належить. Кандидат на пост Президента України може у такий же спосіб виготовляти матеріали своєї передвиборної агітації. Відомості, що містяться у цих матеріалах, повинні відповідати вимогам закону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Це мабудь Ляшко ніяк не заспокоється!

 2. Остані воплі Торта!!

 3. Де ж там “чорний піар” – звичайна народна мудрість.

 4. Найгірший чорний піар, для Зеленського, це керівник його виборчого штабу на Хмельниччині – Мандзій Сергій. Який до цього часу є членом партії БПП, йшов на мера від цієї партії і є членом виконавчого комітету міської ради саме від цієї партії!

 5. Собаки гавкають, а караван то йде ))

 6. У порохоботов предсмертная агония.

 7. Невже Мандзій такий запроданець ???

 8. Коли змія попадає у смертну пастку, вона щосили сичить, ригаючи навкруг своєю отрутою. Коли рвачі, злодюги, хапуги та злочинці всіх мастей починають відчувати наближення розплати за свої діяння, вони кидаються обпльовувати смородом своїх прогнилих нутрощів навколишній світ, особливо тих, хто може перетиснути їх дихавки.
  В даному випадку це стосується авторів наклепницьких коментарів щодо особи Зеленського. Адже ніхто з його родичів, як батько поки-що діючого президента, за розкрадання державного майна в тюрмі не сидів, у банді свинарчуків, та їм подібним, у розкраданні мізерних бюджетних коштів, призначених для злиденного утримання армії участі не брав, причетність до чого має пан Порошенко, що зазначається в інформаційних витоках, брата на той світ не спроваджував, хоч стосовно останнього факту офіційного підтвердження поки-що немає. Але, як мовиться, диму без вогню не буває.
  Скажімо, Зеленський ім’я Леніна ніде і ніколи не славив, а гарант нашої держави успішно управляв заводом «Ленінська кузня», але настійно домагався перейменування навіть хуторів чи провулків, які іменувалися не то що ленінськими, а навіть таких, як жовтневі, піонерські, колгоспні …
  Зеленський ніяким чином не замішаний в брехні, лжеобіцяльництві, самохвальстві, що беззаперечно властиве Петру Олексійовичу, не був покровителем вище названої категорії законопорушників, які, сполохавшись неминуче назрілим викидом його з президентського трону, й затіяли гавкітню.
  На превеликий жаль, їхнє ричання припало до душі мізерній кількості навіть високо порядних виборців Хмельниччини, які й надалі бажають животіти під гнітом одного із найбагатших олігархів світу.

  • Ніхто з простих Хмельничан за Порошенка, крім примушених до цього держслужбовців, не голосує. Його бояться втратити казнокради, судді, прокурори, феодали, які сповна заволоділи землями селян, на повічно закабаливши їх продиктованими, але здуру підписаними пайовиками, договорами. Оце і є та малочисельна підстілка забріханого їхнього покровителя.

 9. Я проти рошена, але ж з чого ви тішитесь – рохова вам в губернатори…

 10. а додуматися , хто власник бігбордів і саме у нього вияснити , було важко? а замовників то хвости тягнуться до зе.. такий собі піар

 11. плохо работает опора у нас в областном кардиодиспансере главврач Кланца вел полную агитацию за Пороха. Такого никогда не было чтобы главврач заставлял нас голосовать. Жидовская мразь издевается над нами. Где вы Опора и ему помогает нардеп Мельник.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.