Патрульна поліція Хмельниччини проводить обстеження доріг загального користування

З 1 квітня поточного року триває практичний етап весняного комісійного огляду, під час якого співробітники відділу безпеки дорожнього руху УПП в Хмельницькій області, спільно з представниками служби автомобільних доріг та комунальних організацій, відповідальних за утримання вулиць, обстежують дороги загального користування, вулиці і залізничні переїзди, повідомляє патрульна поліція Хмельниччини.

Під час обстеження патрульні разом із представниками інших служб перевіряють: стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, наявність та стан дорожньої розмітки, забезпечення видимості технічних засобів організації дорожнього руху, стан функціонування зовнішнього освітлення, облаштування аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації дорожньо-транспортних пригод, облаштування залізничних переїздів та інше.

«Усі результати перевірки відображатимуться в актах огляду. Після 21 квітня буде надана підсумкова інформація за результатами огляду, а утримувачі доріг повинні будуть усунути вказані в приписах недоліки» – розповів т.в.о начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП в Хмельницькій області Василь Апостол.

Обстеження доріг в області досі триває.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Підказка: коли вийдуть за поріг, можна відразу актувати, що дороги закінчились так і не розпочавшись. А ця анонсована їх робота це – переливання з пустого в порожнє.

  2. Дороги не витримують критики. Просто жопа.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.