Хмельницькі депутати проситимуть центральну владу перевірити лотерейників, які замінили гральний бізнес

Депутати Хмельницької міської ради підготували проект звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України з вимогою затвердити механізм перевірок діяльності суб’єктів господарювання, які під виглядом операторів державних лотерей надають тіньові послуги у сфері грального бізнесу та притягнення їх до відповідальності.

Текст звернення опублікований на сайті міської ради.

Також місцеві обранці наполягатимуть на внесенні змін до діючого законодавства, які передбачатимуть застосування єдиних підходів щодо визначення механізму державного регулювання сфери азартних ігор, у тому числі лотерей в Україні, упорядкування діяльності та розташування гральних закладів, що при збереженні прибутковості сфери азартних ігор.

“Незважаючи на заборону грального бізнесу в Україні, у Хмельницькому масово почали розповсюджуватись азартні ігри під виглядом різних лотерей. Гральні автомати стихійно розміщуються в приміщеннях перших поверхів житлових будинків під виглядом державної лотереї. Такі заклади, як правило, працюють цілодобово з різним контингентом відвідувачів, які часто перебувають під впливом алкоголю. Громадяни міста незадоволені зростанням мережі гральних закладів, тому скаржаться на їх чисельність та розташування в житлових районах, зібрали підписи на підтримку електронної петиції «Заборона розташування державних лотерей (ігрових автоматів) в житлових будинках”, – сказано у проекті зверення хмельницьких депутатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Треба надіслати звернення до Зеленського, а не як у старі радянські часи. У тому зверненні ще не хватає ЦК КПРС.

  2. А нацдружины на что? пусть разбомбят с десяток притонов и всё будет гут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.