Агрохолдінг “Астарта” за 4,6 млн євро купив елеватор у Красилові

Найбільший виробник цукру, агрохолдінг “Астарта” завершив операцію із придбання елеватора у Красилові за 143 мільйони гривень (4,6 мільйона євро).

Про це із посиланням на річний звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі, повідомляє Інтерфакс-Україна. Згідно зі звітом, компанія завершила операцію з придбання елеватора 20 березня 2019 року.

Як повідомлялося, “Астарта” отримала дозвіл Антимонопольного комітету на купівлю елеватора у ТОВ “Українські Ресурси” потужністю 62 тис. тонн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром “Українських Ресурсів” є Єгор Железов. Засновником вказана компанія “Міррор Імідж Холдінгз Лімітед” (Британські Віргінські о-ви). Компанія займається фінансовим лізингом і неспеціалізованій оптовою торгівлею.

Довідково. “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в п’яти областях України. До його складу входять: вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком 243 тис. га і молочні ферми з 27 тис. голів великої рогатої худоби, сім елеваторів та біогазовий комплекс.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.