У Симчишина планують переписати умови купівлі у лізинг 10 тролейбусів і 10 автобусів

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” через сесію планує змінити умови закупівлі у лізинг 10 тролейбусів і 10 автобусів загальною вартістю 122,82 млн грн.

Про це свідчить проект рішення виконкому.

Зауважимо, що 14 грудня 2018 року Хмельницька міська рада надала дозвіл “Електротрансу” укласти договір фінансового лізингу з двома держбанками (ПриватБанк і “Укргазбанк”) для придбання 10 тролейбусів та 10 автобусів. Позика надаватиметься під 16%-річних у гривні, яка буде погашена протягом 60 місяців.

Тепер транспорт для комунального підприємства планується купувати винятково через ПриватБанк під 16%-річних у гривні. Також скорочується термін повернення позики – з 60 місяців до 36 місяців.

Крім цього, у договорі фінансового лізингу пропонується прописати 10 тролейбусів (раніше розписувалося: 5 одиниць базової комплектації та 5 одиниць з автономним ходом до 20 км).

Після закінчення лізингу буде оформлено відповідні документи, що підтверджують право власності на тролейбуси та автобуси за територіальною громадою міста в особі Хмельницького комунального підприємства “Електротранс”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Річні великоваті, ЄБРР дає кредити під 4% річних.

  2. Свобода без Укргазбанк у не обходиться.
    Податками хмельничан годують партію ,,свобода,, саме через цей банк.

  3. Після розпаду союзу банкіри брали 10% від суми, що надавалась бізнесменам у вигляді готівкового кредиту, а як зараз не знаю. Але бізнесмени брали кошти, платили мзду, а кредити не повертали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.