Мільйони несплачених податків: фіскали взялися за хмельницькі підприємства, які “подарували” місту басейн

Слідчі ДФС у Хмельницькій області отримали доступ до банківської документації ряду підприємств, які сплачували пайові внески в розвиток інженерно-транспортної інфраструктури Хмельницького і мали стосунок до безоплатної передачі в комунальну власність міста спортивно-розважального центру з плавальним басейном на вул. Зарічанська, 11 Ж.

Про це свідчать ухвали Хмельницького міськрайонного суду від 25 березня.

За матеріалами досудового розслідування, 21 вересня 2016 року Хмельницька міська рада прийняла рішення №58 «Про надання згоди юридичним та фізичним особам на безоплатну передачу в комунальну власність громади міста Хмельницького спортивно-розважального центру з плавальним басейном на вул. Зарічанській 11 Ж.

Відповідно до вказаного рішення, надано згоду ТОВ «Приват-Інбуд», ТОВ «Мегатек», ПП «Форвард», ТОВ «Золота Середина», ТОВ «Астеліт-Поділля», ТОВ «Український матеріально-технічний ресурс», ПП «Оксамит», ТОВ «Будсервіс», ЖБК «Квартал-Буд 2» та двом ФОПам на безоплатну передачу в комунальну власність міста спортивно – розважального центру з плавальним басейном в рахунок сплати коштів по договорам про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницького на загальну суму 22 млн 803 тис. 155 гривень.

Фото басейну з відритих джерел

Водночас правоохоронці з’ясували, що ТОВ «Приват-Інбуд» протягом січня-вересня 2014 року здійснено продаж майнових прав на нежитлове приміщення в спортивно-розважальному центрі з плавальним басейном по вул. Зарічанській, 11 в м. Хмельницькому на загальну суму 19 млн 532 тис. 400 грн. ряду суб’єктів господарювання, а саме: двом громадянам на суму 1,3 млн грн, ТОВ «Золота Середина» – 2,89 млн грн, ПП «Оксамит» – 640 тис. грн, ТОВ «Будсервіс» – 700 тис. грн, ЖБК «Квартал-Буд 2» -590 тис. грн, ЖБК «Квартал-Буд» -590 тис. грн, ТОВ «Мегатек»- 5,71 млн грн,  ПП «Форвард» – 4,15 млн грн, ТОВ «Астеліт-Поділля» – 1,84 млн грн, ТОВ «Український матеріально-технічний ресурс» – 1,03 млн грн.

Разом з цим, всупереч вимогам п. 185.1 ст. 185, п. 187.1ст. 187 Податкового кодексу України, ТОВ «Приват-Інбуд» не нараховано податкові зобовязання з ПДВ із зазначених операцій з продажу майнових прав на нежитлове приміщення на загальну суму 3,90 млн грн.

Крім цього, як стверджує слідство, троє громадян, маючи підконтрольні ТОВ «ПриватІнбуд», ТОВ «Мегатек», ПП «Форвард», ТОВ «Золота Середина», ТОВ «Астеліт-Поділля», ТОВ «Український матеріальнотехнічний ресурс», ПП «Оксамит», ТОВ «Будсервіс», ЖБК «Квартал-Буд 2», протягом 2015 року провели безтоварні фінансово-господарські операції щодо придбання будівельних матеріалів та виконання будівельно-монтажних робіт з 30 підконтрольними житлово-будівельними кооперативами. Це спричинило ухилення від сплати податків, зборів (обовязкових платежів) на суму 14,72 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Тобто передали місту басейн і ще податки мають заплатити за дарунок… чи просто відкат в податкову не занесли….??

  • Жадність фраєра згубила, заплатили б внесок по правильному такого б не було. Завищили ціну в 10 раз а про пдв забули!

   • в 10 разів? тобто ти можеш збудувати басейн за 2,3 мільйони гривень? Красава! Будуй. Нормальний басейн менше 50 лямів не коштую, дурню.

    • Чого не заплатив готівковими коштами? Так б кошти пішли на щось корисне! А так відстігнеш налоговикам! Хотів дешевше поличиш як завжди. Скупий дурень платить двічі!!!

 2. Всі ці фірмочки для відбивання готівкових коштів з ухилянням від сплати податків. Пайова участь сплачується до бюджету лише коштами, тому всі ці внески у вигляді басейну НЕ ЗАКОННІ. Може Зе, якщо прийде до влади, наведе порядок.

 3. Те що не платили податки, мають відповідати по Закону, а те, що передали місто хороший басейн це чудово. Я вже пару разів туди ходив, басейн кращий чим в СВ і 3 дюшці.

 4. Басейн суперовий!!! Пайова участь коштами невідомо на що б пішла,а тут відразу все зрозуміло. Є дитячі секції демократична ціна відвідування. Не бачу нічого поганого

  • Картавая гнида и жополизики его не пишете здесь всякую хрень! Не поможет!! Посодють картавого!!!!

 5. Бандера душитель котів(це ж треба таке придумати було ім‘я собі!). Не впевнений що дописувачі компетентні в даному питанні.Доя прикладу – собівартість будівництва 1го піїзду 9-ти поверхівки ,на той момент,складала приблизно 22мл !!!І басейн за 19мл.Нічого так)))))) А ще цікаво було б побачити кошторис,скільки міській раді(т.ї.нам з вами)-обійшлось довести його до ладу.

  • Бандера в дитинстві мав певну любов до котів, він їх обіймав за шию і присткав аж до втрати останніми свідомості та життя…

 6. Чому гівно.. маленьке гіменце, із зростом 160 см, який жив і боровся за незалежність України майже виключно за кордоном,і в дитистві – душив котів…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.