Колишнього головбуха “Спецкомунтрансу” відправили під нічний домашній арешт

Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту головному бухгалтеру одного із комунальних закладів міста, який підозрюється у вчиненні особливо тяжких злочинів передбачених ч.3 ст.191, ч.5 ст.191 (заволодіння майном, шляхом зловживання службовим становищем), ч.3 ст.362 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно – обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

Про це повідомляє прес-служба суду.

Чоловік підозрюється в тому, що, будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснив привласнення коштів комунальної організації на суму понад 1,5 млн грн, чим заподіяв даному підприємству майнову шкоду в особливо великому розмірі.

Окрім цього, підозрюваний, перебуваючи на посаді головного бухгалтера комунальної організації вчинив ряд інших дій, які стосувалися несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі.

Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що підозрюваний не судимий, з’являється на виклики слідчого, розкаюється у вчиненому, виявляє намір відшкодовувати заподіяну шкоду, окрім цього підозрюваний має постійне місце проживання, сім’ю та міцні соціальні зв’язки.

Тож в найближчі два місяці чоловіку заборонено залишати житло в період часу з 22 год. 00 хв. до 07 год. 00 хв. наступного дня. Крім того, покладені наступні обов’язки: прибувати до слідчого, прокурора, суду за кожною вимогою; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утриматись від спілкування із свідками у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання слідчому у даному кримінальному провадженні свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд за межі України.

Санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади.

За даними “Незалежного громадського порталу”, під нічний домашній арешт посадили колишнього головного бухгалтера комунального підприємства “Спецкомунтранс” Вадима Пастернака.

14 березня відбулися обшуки у помешканнях екс-головбуха, а також колишнього директора “Спецкомунтрансу” Владислава Кривенчука. Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 16 березня накладено арешт на документацію, виявлену в колишніх посадовців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Комуанальний головний бухгалтер видно не збирається повертати кошти ? Думає перемелиться та й відбудеться умовним засудженням.

  • Нікому нічого Вадік не поверне! Ні місту. Не багатьом кредиторам в яких позичинв гроші.

 2. Тепер зрозуміло чому таке дороге сміття в Хмельницькому.
  А колишній головбух з під домашнього арешту не поїде в Пітєр на футбол? Він раніше практикував такі вояжі.

  • А чого картавая шобла відповідальність не несе? ЧОГО? Замість цього обьявила про підняття плати!! Ще більше грошей картавому падлі треба!!

 3. гральні втомати гроші зіли?

  • Ага, по всьому місту під вивіскою Лотерея – гральні автомати. А владі і ментам пофіг.

 4. Перестать крадиям платить за вывоз мусора, да и дело с концом.

 5. Скотиняки свободівські винудять йти під міську раду і в смітники викидати їх за ці постійні підвищення тарифів.
  Крадуть безбожно самі і для них на КП бухгалтери.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.