Колишній головбух “Спецкомунтрансу” на махінаціях вивів з бюджету близько півтора мільйона гривень

За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури слідчим відділом хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в області проводиться досудове розслідування за фактом привласнення коштів одного із комунальних підприємств Хмельницької міської ради.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, кримінальне провадження розпочато за заявою новопризначеного директора, який виявив нестачу. Під час слідства встановлено, що кошти підприємства привласнив його колишній головний бухгалтер.

З листопада 2016 до жовтня 2018 року з метою особистого збагачення та зловживаючи службовим становищем, він вносив у банківські платіжні системи підприємства завідомо неправдиві відомості про зарахування на власний картковий рахунок «заробітної плати» та перераховував кошти на власну користь.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, в результаті вказаних дій комунальному підприємству завдано майнової шкоди на суму понад 1,6 млн грн.

В ході досудового розслідування, на теперішній час уже колишній службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 3, 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та повторно), ч. 3 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі, вчинена особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значної шкоди) КК України.

Наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування, та вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

За даними “Незалежного громадського порталу”, мова йде про комунальне підприємство “Спецкомунтранс”. 5 листопада 2018 року новопризначений керівник КП Олександр Зімін написав заяву до правоохоронних органів, що невстановлені посадові особи “Спецкомунтранс” шляхом зловживання службовим становищем здійснили привласнення коштів.

Слідство з’ясувало, що за період з 1 липня2017 року до 16 жовтня 2018 року головному бухгалтеру нарахована заробітна плата на суму 93275,08 грн., а фактично з каси підприємства і банківських рахунків, відкритих в ПАТ КБ «ПриватБанк» та ПАТ АБ «Укргазбанк», йому перераховано 781 тис. 692,48 грн.

Крім цього, документально не підтвердженими залишаються суми коштів, видані головному бухгалтеру під звіт з каси, а також, за відсутністю договорів, інших підтверджуючих документів, підприємством проводилась оплата коштів за придбання товарів, робіт та послуг у фізичних осіб-підприємців.

14 березня відбулися обшуки у помешканнях екс-головбуха, а також колишнього директора “Спецкомунтрансу” Владислава Кривенчука. Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 16 березня накладено арешт на документацію, виявлену в колишніх посадовців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Прямо відкриття віку свободівські ставленники зробили.
  Хто тільки не позичав цьому аферисту гроші ?
  І на підприємстві фінансовий контроль працював кожного року і податкова мільйонні нарахування реструвала. А міська влада нічого не відала пока крівника не поміняла. Ну, шельми брехливі: плюють в очі і кажуть божа роса.
  Афериста гріли в себе як і в БРЕДі.
  Тепер нехай Гончарук, Ямчук, Старук та інші фінансові уми відповідають як до мільйонних боргів допустили.

 2. така вона сволота. І завжди була такою загребущою. Це вже не згадуючи, як “підкармлювались” з рижої кротячої наволочі – коли на місці аеропорту дозволили ТРЦ збудувати.

 3. Не виключено, що і на інших комунальних підприємствах подібна картина.

  • На усіх комунальних підприємствах така картина. Кожне підприємство має бюджет розвитку, з якого крадеться 50 % усіма! Починаючи від зама мера( який курирує галузь) закінчуючи снабженцем відповідного підприємства. А Спецкомунтранс- так там вже декілька місяців новопризначений директор розтавив своїх людей, але по грошам нічого не змінилося. Люди які бачать щоденні надходження та видатки кажуть що як при Вадімові П. було.

 4. Молодець Симчишин. Працює на партію голодранців.

 5. А чому таке нещасне КП “Хмельницькбудзамовник” ? Що там робить директор ???

 6. 1,6 ляма- капля в море! Сумма за месяц!

 7. ідіоти анонімні. заяву написав керівник Спецкомунтрансу. Симчишин вичищає гній після Мельника і вже багато таких до відповідальності притягнули

  • А куратори виконкомівські без керівника не знали що Вадімка грошики тире?
   Що ти сплітаєш. Він в рахунок зарплати собі брав вже після того як кредитори ( до речі начальство виконкомівське) проходу не давали.
   Херої картаві злодія зловили серед своїх жертвопріносітєлєй.

   • Сволотівска гнійна мразюка про яку зачистку говорить? Через 4 роки царювання картавого та його шобли!! Ще Мельник винний!!! Тут вже після картавівців зачистку робити треба, а вони все Мельник винний…

    • Заяву про злочин написав новий керівник після того як мер звільнив попереднього мельниківського ставленика. Це тільки показує як наводять порядок. Бо якби новий керівник не написав заяву, ніхто нічого не знав

     • Це ви, певно, той самий нинішній директор, раз так захищаєте. Буцім ніхто не знає, що за гнійник той спецкомунтранс.

     • Конченое падло, какой порядок!! Порядок наводяться в первой год. Если 4 года крадутся деньги то ето уже проблема мера. Симчишин тебе понятно!! Не пиши здесь гнилие останки про попередников!! Даже самий тупой сволотовец- побратим твой, в ето не поверит!

     • Сподіваюсь, ще недовго вам, падлам, залишилося дерибанити. За все відповісте.

 8. Якщо в когось позичал Вадімка, пишіть заяви, ще добавлять ст. 190 Шахрайство. Таких людей повірте хватає.

 9. Головний бухгалтер не міг особисто без згоди директора вчиняти ці оборудки, а влада не вникала у фінансові справи цього підприємства. Миколаїв та й Кривак пяні за кермом службових авто їздили куда хотіли і скільки хотіли. Ці факти свідчать про серйозні недоліки міського голови. І тут не треба його захищати, бо факти є.

 10. А ще в нашому місті є така особа, як Кдименко Андпій Борисович. Відомий шахрай. Зарах працює директором областного науково-методичного центру. Розкрадає бюджетні кошти та займається махінаціями на пару з головним бухгалтером. Прокуратурі потрібно звернути увагу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.