Хмельницька облрада з великими потугами таки перейменувала університет управління та права

Депутати Хмельницької облради присвоїли Хмельницькому університету управління та права ім’я Леоніда Юзькова – першого Голова Конституційного суду України.

За це рішення проголосувало 48 обранців на черговій сесії ради.

При цьому це питання кілька разів провалювалося. Спочату за нього голосувало 38 депутатів при необхідних 43-ох. Потім депкорпус взяв перерву в пленарному засіданні. Але це також не переломило хід подій – голова ради Михайло Загородний двічі ставив на голосування питання про повернення до розгляду щодо перейменування ХУУПу. У підсумку воно набирало 39 і 38 голосів.

Тоді голова бюджетної комісії Іван Гладуняк наголосив, що не правильно ігнорувати думку громадськості та колективу вишу, котрі одностайно висловилися за перейменування. Обранець також наполіг, щоб на табло показати, хто з колег не підтримує це рішення.

Зрештою після третьої спроби повернутися, яка набрала 48 голосів, депутати успішно проголосували це питання “в цілому”.

Нагадаємо, що протягом жовтня-листопада 2018 року громадське обговорення щодо присвоєння Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова отримало одностайну підтримку.

Як писав НГП, 27 вересня депутати Хмельницької облради ініціювали громадське обговорення з присвоєння комунальному закладу “Хмельницький університет управління та права” імені першого голови Конституційного суду України, професора Леоніда Юзькова.

“За” проголосувало 46 із 65 присутніх обранців на черговій сесії ради.

У ході обговорення ректор університету управління та права Олег Омельчук уточнив, що з відповідною ініціативою до них звернувся Голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук. Після чого вчена рада вишу одностайно підтримала цю ідею.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Ну да мы на свидомость не претендуем, нам и нормального интеллекта достаточно.

  2. Тобто 10-12 депутатиків різко змінили своє ставлення до цього питання. Все як у Верховній Раді !

  3. Час спливає, а Гладуняк всерівно усіма процесами керує. Можете і далі майданити.

  4. продавив таки чорний зміну назви, тепер його ставленику омельчуку нічого не загрожує, буде знову балотуватись на ректора, з порушенням, втретє. але ж хто осудить. як так різко думка депутатів змінилась, за скільки?

    • До чого тут вибори ректора, зміна назви жодним чином на це не вплине, читайте законодавство

    • Є такі, люди, які щось десь почули, щось трохи знають, або щось з ними сталось – і скрізь про це триндять. Так і тут з Анонімом. Тільки інформація про ХУУП – зразу приплітає до всього Чорного, якого мабуть знає, хоч той давно вже не має реального впливу на роботу ВУЗу. Так. Аби патякнути щось. Є ж така гарна фраза з відомого фільму, – єсли человек и….. , то ето надолго…. так і тут

  5. при чому юзьков ім.чорного треба було назвати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.