“Страсті” децентралізації: мер Нетішина звинуватив сільського голову у фейкових рішеннях

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк звинуватив голову Старокривинської сільської ради Славутського району Василя Малинюка у намаганнях приєднати Кривин до Крупецькоі ОТГ.

“Рішення Старокривинськоі сільськоі ради про відмову від приєднання до Нетішина, згідно з рішенням громадських слухань 3 березня 2019 року, показує, хто справді саботує об’єднання з Нетішином. Те, що депутати більшістю прийняли рішення що село залишається самостійним до 2020 року, є обманом. Незабаром буде нова спроба провести фейкові громадські слухання ніби то за ініціативою знизу. Коли це планують зробити? 24 березня 2019 року під час голосування за церкву! Питання церкви було винесено 3 березня як відволікаючий маневр, бо були впевнені, що протягнуть рішення про приєднання до Крупця і щоб відволікти увагу мали голосувати за церкву. Проголосували, склали протокол, зібрали підписи! Процедура дотримана! Рішення прийнято по церкві. Замість того, щоб належним чином оформити документи та відправити на Хмельницький, оголошується про нові збори. Для чого оглолошувати повторні громадські слухання? Для того щоб повторно спробувати протягнути приєднання до Крупця! Все це робиться підло та незаконно! Аферистами, для яких церква лише привід поагітувати за Крупець. Все це робиться з відома та за потурання сільського голови Малинюка В.А. Який намагається сховатись за депутатами та громадою“, – заявив міський голова Нетішина.


Як писав НГП, 3 березня громада Старокривинської сільської ради проголосувала за приєднання до Нетішина. На порядок денний висувалося питання про добровільне приєднання сіл Старий Кривин і Новий Кривин до Нетішина або до Крупецької ОТГ.

За результатами голосування, більшість висловили бажання приєднатися до Нетішина. Зокрема, 161 голос за приєднання до Нетішина, а 139 – за приєднання до Крупецької ОТГ. Всього участь в слуханнях взяло понад 300 жителів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Фейкові новини трохи нагадують яблуко – вони можуть бути красивими зовні, але щойно ви їх вкусите – побачите, що вони гнилі до серцевини. Як від цього вберегтися?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.