Мешканці Старого Кривина хочуть приєднатися до Нетішина

Громада Старокривинської сільської ради проголосувала за приєднання до Нетішина.

Це відбулося 3 березня, повідомила НГП консультант з комунікацій проекту «ПУЛЬС» при Хмельницькому відділі Асоціації міст України Анна Сіра.

За її словами, на порядок денний висувалося питання про добровільне приєднання сіл Старий Кривин і Новий Кривин до Нетішина або до Крупецької ОТГ. Окрім місцевих жителів, на зустрічі були присутні міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, перший заступник міського голови Іван Романюк, голова Крупецької ОТГ Валерій Михалюк, очільник міста Славута, голова Хмельницького РВ АМУ Василь Сидор, депутати Хмельницької обласної ради Олександр Миклуш і Наталія Коваль, депутати Нетішинської міської ради, активісти.

Впродовж декількох годин присутні мали можливість висловити свої позиції, розповісти про перспективи розвитку та можливості громади у майбутньому. Після обговорення відбулося таємне голосування мешканців сіл Старий Кривин і Новий Кривин.

Відтак, за результатами голосування, більшість висловили бажання приєднатися до Нетішина. Зокрема, 161 голос за приєднання до Нетішина, а 139 – за приєднання до Крупецької ОТГ. Всього участь в слуханнях взяло понад 300 жителів.

За словами консультанта з юридичних питань проекту ПУЛЬС при Хмельницькому РВ АМУ Дмитра Василенка, таке рішення громадськості має стати орієнтиром для Старокривинської сільської ради, адже саме вона повинна прийняти формальне рішення про те, до кого звертатися з пропозицією про приєднання. Зі стратегічної точки зору та зважаючи на територіальну близькість і потужність Нетішина, більш доцільним виглядає варіант приєднання до міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.