Хмельницька влада відмовилася від дешевших полтавських охоронців на користь дорожчих київських

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради 7 березня повідомив про намір укласти договір з ТОВ “Венбест-Безпека 13” (Київ) на охорону об’єктів та майна виконкому загальною вартістю 570 тис. грн.

Про це повідомляє у системі “Прозорро”.

Під охорону переможець тендера має взяти адміністративну будівлю на вул. Гагаріна, 3. За об’єкт відповідатимуть двоє охоронців віком від 22 до 50 років. Вони будуть одягені у формений одяг та забезпечені спеціальними засобами.

Послуги з охорони повинні включати в себе:

 • контроль за проходженням на об’єкт охорони, пересуванням його територією, а також залишенням його особами, переміщенням предметів відповідно до порядку, установленого Замовником, з урахуванням вимог чинного законодавства, у тому числі шляхом застосування пропускного режиму;
 • забезпечення охорони матеріально-технічних цінностей, що знаходяться на території об’єкту, прийнятого під охорону від розкрадання та недопущення сторонніх осіб на об’єкт, що охороняється;
 • забезпечення дотримання встановлених правил протипожежної безпеки силами працівників охорони під час несення ними служби, а у випадках виявлення на об’єкті, що охороняється, пожежі або спрацювання охоронно-пожежної сигналізації, повідомлення про це пожежної частини та прийняття заходів по ліквідації пожежі або усунення технічної несправності охоронно-пожежної сигналізації;
 • проведення огляду території об’єкту після закінчення робочого дня, повідомлення працівників про виявлені недоліки (відчинені вікна, не вимкнене світло і т.п.), при можливості самостійне усунення цих недоліків;
 • наявність у охоронного підприємства груп швидкого реагування на автотранспорті, цілодобової диспетчерської служби, налагодженої системи контролю керівництва за станом несення служби та представництва у м. Хмельницькому;
 • виїзд мобільної групи на місце події протягом 5 хвилин з моменту отримання тривожного сигналу для посилення постів у нештатних ситуаціях;
 • встановлення тривожної сигналізації (тривожної кнопки) за рахунок Учасника на об’єкті замовника;
 • обов’язкове обладнання транспорту реагування Учасника, що реагує на тривожні сповіщення з об`єкту Замовника, GPS-треками.

Конкурентами на тендері виступили дві фірми – хмельницька “Вітгал-А” (420 тис. грн) і полтавська “Явір-2000” (434 тис. грн). Однак замовник їхні пропозиції відкинув через невідповідність вимогам тендерної документації.

Попередній тендер, на який подавалися ПП “Явір-2000” з пропозицією 454,9 тис. грн і ТОВ “Венбест-Безпека 13” – 455 тис. грн, виконком відмінив через нестиковки з вимогами документації замовника.

Полтавське ПП “Явір-2000” з 2017 року вигравало послуги з охорони комунальних об’єктів та майна виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Венбест-Безпека 13” створено у лютому 2018 року і прописано у Києві. Власниками виступають киянин Анатолій Курінний і мешканка Волинської області Ірина Проботюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Хмельничане не смогли найти двух мешков в форме? Или Киевляне откат пообещали?

 2. Невже не можна знайти двох чоловіків та прийняти на роботу. Просто дебелізм в квадраті. Поліціянти поруч з виконкомом на Пушкіна, 15. Наша влада затендерилась явно. Читаєш цю інформацію з посмішкою.

 3. Бурлика поставте!

  • Он не пройдет медосмотр!!! Развитая дибильность.

  • Тоді прохід для людей буде закритий, залишилось поставити турнікети, хіба не він в обласній раді їх розбив…. То для своїх можна…

 4. Марнотратники свободівські. Дсо найміть хоч не так прикро буде. Венбеси відкат 100 % зроблять.

 5. на території Хмельницької області не знайшлося двох сторожів, здатних по закінченню робочого дня в міськраді перевіряти чи в кабінетах і туалетах залишились відкритими вікна або не виключено світла і виклик мобільної групи протягом 5 хвилин для посилення у нештатних ситуаціях. Керівництву міськради потрібні завозні спецталанти.
  Слава Україні! Навіки слава такому керівництву!!!

 6. Аналогічна ситуація з Домкомом.
  Замінили ЖЕК 6 на Домком і вдвічі підняли оплату, при цьому договора на обслуговування заключені із заступником міського голови та Домкомом від імені власників квартир.
  Але питання в тому що його ніхто на це не уповноваживав.

 7. Багато разів брав участь у тендерах і нізащо не повірю, що такі великі і серьозні охоронні організаціі не змогли привести у відповідність тендерну документацію, хіба що вимоги до неі були розроблені як раз з цією метою.

 8. Получаеться 47500.0 в месяц. или 33.00 грн. в час. Не понятно в Киеве,что голод?

 9. Опять же непонятна выгода ОХРАНЫ. 5100.0 с налогами х на 6 человек.(2 в смене) = 30600.00 на зарплату. Остаток 17500.НО еще налоги …а что на ОТКАТЕ?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.