НАЗК взялося за електронну декларацію екс-губернатора Корнійчука

Національне агентство із запобігання корупції прийняло рішення про повну перевірку 160 електронних декларацій топ-чиновників.

До цього переліку ввійшов колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук. НАЗК перевірить е-декларацію екс-посадовця за 2015 рік.

Як відомо, протягом квітня 2016 року-травня 2018 року Корнійчук обіймав посаду голови Хмельницької ОДА.

Згідно з електронною декларацією за 2015 рік, в родини Корнійчуків перебуває у власності 3 житлові будинки і 2 квартири в Старокостянтинові, а також 17 земельних ділянок загальною площею майже 121 гектар. Загалом, вказано 41 об’єкт нерухомості.

Автопарк Олександра Олександровича складається із Mitsubishi Pajero та Renault Kangoo, обидва автомобілі 2008 року випуску. Оксана Корнійчук натомість може пересувається на Fiat Doblo, Opel Vivaro або Toyota Land Kruiser.

Із цінного майна декларант вказав лише швейцарський годинник Breguet Classique, який в 2012 році він придбав за 160 тисяч гривень.

Серед доходів Олександра Корнійчука 57,5 тисяч гривень допомоги по безробіттю. На банківський рахунок він поклав лише 62 тисячі гривень, натомість вдома «під подушкою» тримає 6 мільйонів гривень та 100 тисяч доларів.

Дружина Оксана в банку має 291 тисячу гривень заощаджень, а готівкою – 3 мільйони гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Пора свинорыла потрусить!

  2. А хто чув той годинник ще працює ???

    • напевно не працює…бо куплений за вкрадені в людей гроші за вибори 2012 року… куча людей з області не отримали винагороду за зроблену роботу а керівник штабу від УДАРу купив собі нову машину та годинник за 20 тисяч зелених… свиня товста…

  3. Хряк безязикий.

  4. Чмо. Власник 41 об’єкту нерухомості – і при цьому отримував допомогу по безробіттю

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.