Технагляд за будівництвом хмельницького Палацу спорту здійснюватиме держфірма, яку створив Ядуха

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 15 січня повідомило про намір укласти договір з ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” щодо проведення технагляду вартістю 3,444 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Підприємство буде здійснювати технічний нагляд за будівництвом Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому загальною вартістю 275,91 млн грн.

Пропозиція Хмельницької обласної служби єдиного замовника була не найвигіднішою. На тендер прийшло чотири учасники. Двоє з них ФОП Карпов Юрій Олександрович і ТОВ “Виробничо-інноваційна компанія “Трансуд тенхнолоджі” дали нижчі ціни (2,50 млн грн і 3,441 млн грн, відповідно). Однак їхні пропозиції були відхилені через невідповідності тендреній документації замовника.

Як відомо, державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» створене на підставі розпорядження тодішнього голови ОДА Василя Ядухи 13 травня 2010 року. Незмінним керівником служби залишається Андрій Колеснік.

Раніше, у 2009-2011р.р., Колеснік був співвласником ТОВ «Юніпром-Поділля». Пізніше його частку переоформили на Олександра Ступніцького, який був спізасновником «Поділля-Інвест Сіті».

Крім того, Колеснік до травня 2011 р. входив до складу засновників «Поділля Еко-Буд», співзасновником якої також був екс-директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації Олег Вівчурко.

Як писав НГП, до 31 грудня 2020 року у Хмельницькому має з’явитися Палац спорту. Він матиме 4 поверхи: на першому – розташується спортивна арена на 2500 глядачів, яка буде призначена для проведення змагань з волейболу, баскетболу, гандболу та міні-футболу. Тут же облаштують роздягальні для команд з душовими та санітарними вузлами; тренерські кімнати та технічні приміщення.

Другий поверх включатиме два тренажерних зали, роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, кабінети директора та його заступника, холи і коридори.

На третьому поверсі будуть зали для ритмічної оздоровчої гімнастики і хореографії; роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, холи і коридори.

Четвертий поверх виконуватиме технічну функцію – там розмістять вентиляційні камери для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщеннях Палацу спорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Герої не вмирають!

 2. Так у місті є комуналне підприємство “Технагляд”? А чому його не було використати ???

 3. Вспомните меня скоро и Вася сам подтянется

 4. Ось це поворот. Симчишин кричав Ядуху геть. Тепер з ним працює

  • ти читати вмієш? це обласне комунальне підприємство. ядухів вже 5 років як немає. зараз там керують загородні.

 5. Провокаційна назва інформації (в нас час провокацій невистачає). Такі ж в більшостіі коментарії .

 6. А чого цього не можна робити. Ядуха звичайний громадянин, він ні разу не засуджений. А по поняттям він дворянин і недоторканий в феодальній українській ієрархії. Садять тільки хлопів через яких він приватизував землі і ставки.
  А в мріях Симчишина і К стати такими ж багатими і недоторканими.

 7. Ничего не понимаю,что делается?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.