Кам’янець-Подільський залучає киян для пошуку цистерн з дизпальним, яке виступає з-під землі

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич повідомив, що запросив спеціалізовану київську компанію, яка сьогодні займається бурінням двох свердловин – в парку Героїв Євромайдану і в районі проспекту Грушевського-вул.Данила Галицького, де можливе місцезнаходження цистерн.

Про це він написав у “Фейсбуку”.

Крім того, в парку зараз влада влаштовує відстійний колодязь для дизпалива, завдяки якому накопечену речовину зможуть відкачувати, щоб вона не розповсюджувалася підземними водами далі.

Разом із тим на Лебединому озері влаштовують шлюзову сорбенову завісу, яка слугуватиме ще одним фільтром для води, що надходитиме в озеро.

Як писав НГП, на початку року у Кам’янцем-Подільським розповсюдився сморід від нафтопродуктів, а на Лебединому озері з’явилися мастильні плями. За словами істориків, саме тут у середмісті Кам’янця-Подільського нацистська армія облаштувала на глибині більше ніж п’яти метрів підземні склади для дизельного пального, яким заправляли танки та бронетехніку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. У німців бронетехніки на дизелі не було, всі танки мали бензинові двигуни

  2. Арабов надо вызывать чтобы нефть нашли. Вот тогда заживём!

  3. Мабуть є поблизу заправка нелегальна в землі баки знаходяться і їх зїла ржа вони течуть ,і злились з грунтовими водами ???.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.