На Хмельниччині до кінця літа планують ввести в експлуатацію 27 нових амбулаторій – ОДА

На Хмельниччині новозбудовані 27 амбулаторій планують ввести в експлуатацію у ІІ кварталі 2019 року.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, наразі триває будівництво всіх амбулаторій. Окремі об’єкти знаходяться на стадії закладення фундаменту, у багатьох уже розпочато зведення стін.

Зокрема, у селах Пільний Олексинець Городоцького району розпочали робити дах, у Квітневому Білогірського району та Святець Теофіпольського району завершується зведення стін.

с.Пільний Олексинець, Городоцький р-н

с.Квітневе, Білогірський р-н

с.Святець, Теофіпольський р-н

Всі амбулаторії будуть оснащені необхідним медичним обладнанням, устаткуванням та засобами відповідно до табеля матеріально-технічного оснащення конкретного типу амбулаторії, затвердженого Мінохорони здоров’я України, а також автотранспортом для лікарів, комп’ютерним обладнанням, Інтернетом та засобами телемедицини.

Як відомо, на Хмельниччині передбачено побудувати 27 нових амбулаторій: 10 нових амбулаторій (у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Новоушицькому, Ярмолинецькому районах) та 17 будівель для діючих амбулаторій (у Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Полонському, Старосинявському, Теофіпольському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському, районах). З них: 25 амбулаторій на 1-2 лікаря з житлом для лікаря та 2 амбулаторії на 3-4 лікаря без житла.

На цю тему читайте публікацію “Амбулаторії від Президента. Хто освоює “гроші Януковича” на Хмельниччині

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.