Поліція завела карну справу за фактом невиплати 65 тис. грн екс-головному екологу Хмельниччини

Слідчий відділ хмельницької поліції розслідує кримінальну справу за фактом невиплати 65 тис. грн допомоги по тимчасовій непрацездатності екс-директора департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергія Вавринчука.

Про це свідчать дані ухвал Хмельницького міськрайонного суду від 27 грудня.

Справу відкрили за зверненням самого Вавринчука, який стверджує, що йому заборгували кошти за дев’ять місяців.

Наразі суд надав правоохоронцям тимчасовий доступ до копій журналів вхідної та вихідної документації, листів непрацездатності, довідок про захворювання Сергія Вавринчука, заяв розрахунків та інших рішень про призначення або відмову у наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності, які знаходяться у володінні ліквідаційної комісії департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації.

Як писав НГП, екс-посадовець виграв суд в облдержадміністрації та “екологічного” департаменту зі стягнення допомоги з тимчасової непрацездатності та моральної шкоди.

У матеріалах справи зазначено, що з 21 серпня 2017 року до 10 січня 2018 року екс-посадовець перебував на лікарняному. За цей час тодішній голова ОДА Олександр Корнійчук ліквідував департамент екології (розпорядження від 20 вересня) і звільнив самого пана Вавринчука.

При цьому, сума невиплаченої допомоги з тимчасової непрацездатності колишньому директору департаменту екології  становила 65 тис. грн.

Крім цього, органи влади мають компенсувати пану Вавринчуку 20 тис. грн завданої моральної шкоди.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Якщо дурака валяв більше трьох місяців треба було звільнити по статті, а не тягнути резину. А тепер з того ж Корнійчука необхідно в порядку регресу стягнути всі суми, що мають бути виплачені цьому обіженому екологу.

    • З ТОГО КОРНІЙЧУКА ЩЕ ТРЕБА СТЯГНУТИ ГРОШІ ЗА ВИБОРИ 2012 РОКУ…. УДАР ТОДІ КИНУВ ВСЮ ОБЛАСТЬ … А КОРНІЙЧУК… БУРЛАКОВ… БАЄВА …ДОБРЯЧЕ ЗБАГАТИЛИСЯ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.