З 1 січня у Хмельницькому подорожчали тарифи на опалення і гарячу воду

З 1 січня вступили в силу нові тарифи на опалення і гарячу воду для Хмельницького.

Відповідну на постанову ще у грудні ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Для “Хмельницьктеплокомуненерго” затверджені тарифи: опалення – 1480,92 грн/Гкал, або 33,85 грн за 1 кв. м; гаряча вода – 87,59 грн за 1 куб. м (з рушникосушкою) і 80,95 грн за 1 куб. м (без рушникосушки).

Раніше заступник хмельницького міського голови Анатолій Нестерук зазначив, що з метою уникнення додаткових збитків МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» , пов’язаних із збільшенням ціни природного газу та стабільного проходження опалювального сезону, міська рада підтримує скориговані тарифи.

Під час засідання комісії голова регулятора Оксана Кривенко підкреслила, що підвищення тарифів пов’язане з рішенням уряду про підвищення тарифів на газ, оскільки газ в середньому по Україні займає 76% в ціні виробництва теплової енергії.У Водночас вона заявила, що нові тарифи не перевищують розміру підвищення цін на газ для населення (на 23,5%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Сволочи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 80% підтримки збільшених тарифів від міської влади.
  Симчишин наш мер!
  Слава Бандерівці!

 3. Радує одне, що скоро вибори і віра в те, що ця сволота при владі скоро піде з неї і буде платити по цим тарифам, що вони самі встановили. А якщо їх і посадять, бажано надовго, то це буде справедливо.

 4. Ходіть із факелами і прославляйте Бандеру і!!! Мало підвищили! Треба було в раза три, тоді факели в честь Бандери набагато краще горіли б.

 5. Це виходить, що тільки лише централізоване опалення “суперекономічної” 2-кімнатної хрущівки площею 45 кв.м обійдеться у 1523 грн з копійками.
  І це на фоні заборони встановлення у квартирах індивідуального опалення.

 6. Дали субсидію. Ніби нормально.

 7. Ні правда. Картавого Симчишина в АТО, може хоч там у нього заікання пройде

 8. Тут чітко написано, що тариф змінили в НКРЕКП, що знаходиться в Києві.
  Ціна змінилася пропорційно ціні на газ. Яку підвищили у Києві.

  До чого тут міська влада?
  Ціна на опалення у Хмельницькому завжди одна з найнищих.
  На сьогодні ми +/- на 5 місці в Україні по найнищих тарифах на опалення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.