ЦВК скасувала вибори до ОТГ у 10 областях. На Хмельниччині залишили все за планом

Центральна виборча комісія звернулася до учасників виборчого процесу із попередженням про те, що місцеві вибори, заплановані в областях, де запровадили воєнний стан, не відбудуться.

Про це свідчить постанова ЦВК від 29 листопада №233.

У ЦВК нагадали про першу частину статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», яка забороняє проведення виборів в умовах воєнного стану. Оскільки в усіх десяти областях з воєнним станом на період його дії були заплановані перші та додаткові, а також проміжні та повторні місцеві вибори, ці голосування не відбудуться вчасно.

«Питання призначення місцевих виборів у вказаних областях вирішуватиметься суб’єктами їх призначення в порядку, визначеному законодавством України, після припинення чи скасування воєнного стану», — наголосили в ЦВК.

Разом з тим, у Хмельницькій області вибори до трьох новостворених ОТГ (Ямпільській селищній ОТГ Білогірського району, Улашанівській сільській ОТГ Славутського району і Новоставецькій сільській ОТГ Теофіпольського району) відбудуться за графіком – 23 грудня.

За даними на голови обласного осередку «Комітету виборців України» Юрія Ануфрієва, на голову Ямпільської селищної громади зареєструвалось чотири кандидати; Улашанівської громади – 5; Новоставецької – 2 кандидати.

На посади депутатів об’єднаних територіальних громад зареєстровано: Ямпільська та Улашанівська 137 кандидатів у кожній, у Новоставецькій – 92.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.