Медреформа: 62,8% населення Хмельниччини уклало декларації про вибір лікаря

Станом на 9 листопада 62,8% населення Хмельницької області уклало декларації про вибір лікаря.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич на засіданні колегії ОДА.

За його словами, найбільше у Волочиському міському – 82%, Сатанівському селищному 78,6%, Деражнянському – 76,6%, Полонському – 76%, Старокостянтинів­ському – 75% районних ЦПМСД.

Найнижчий рівень – у Во­лочиському – 32,8%, Кам’янець-Подільському – 50% районних, Старосинявському – 52%, Наркевицькому – 50% селищних. У Чорно­острівському селищному ЦПМСД заключено 536 декла­рацій та Шепетів­ському міському – 1415.

Цуглевич зазначив, що договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) за новою моделлю фінансування укладено 22 центрами первинної медико-санітарної допомоги, які працюють напряму з НСЗУ і отримують фінансування за надані послуги з державного бюджету. Також угоди з НСЗУ заключили три суб’єкти підприємницької діяльності з міст Шепетівка та Хмельницький. Область посіла 5 місце за обсягом грошових виплат від НСЗУ.

До кінця року Меджибізький, Сатанівський, Наркевицький, Чорно­острівський, Старосинявський селищні, Старокостянтинівський та Волочись­кий районні ЦПМСД будуть отримувати фінансування за рахунок коштів медичної субвенції, а Шепетівський міський центр – з міського бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.