Завтра у Хмельницькому очікується приїзд Президента

30 листопада з робочою поїздкою Хмельницький відвідає Президент Петро Порошенко.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

Глава держави планує побувати у Хмельницькому національному університеті та відвідати Раду регіонального розвитку Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. На передову, а не в тил. Нема чого сюда пертись.

 2. Здесь не наливают…

 3. Я голосував за Порошенка, в кожній його помилці є мій голос. Наступні вибори існують для виправлення ситуації.Гавкання на плота від особливо обдарованих не варто уваги)

 4. Анонізм. Краще я тебе застрілю). Повітря буде чистішим.

 5. Він за 5 років зробив для УКРАЇНИ більше ніж всі разом попередники .

 6. ти придурок сам застрілися за життя нічого незробив і недосяг авін для України зробив багато.

 7. Реформи не люблять,та для результату потрібен час.

 8. А мене дивують незадоволені Президентом України. А що, краще нехай би був крадій шапок Янукович? Тоді б лизали п’ятий рік кацапський чобіт, українських хлопців рекрутували у кацапську армію та відправляли служити у всі гарячі точки. Незадоволених московським режимом відправляли “на перековку” до сибірських таборів. А ковбаса б була за 2.20! То ж радив би незадоволеним просто помовчати.

  • Не суди по собі. Якщо тобі ще від предків з поконвіків передалася звичка комусь “чоботи лизати” (насправді щось інше), тримаючи прицьому дулю в кишені, то не думай, що усі такі.

   • А то, що саме ти (Влад) “жополиз” порошенківський (ще і при посаді), видно і без оптіки.

  • Меня очень раздражает когда люди подписываются чужими именами, это опять началось мочилово Владислава Зайка только не могу понять зачем и что плохого сделал Зайко

 9. Вибори почалися, ні? А чому ж тоді так активізувалися порохоботи?

 10. Вибори вже давно почалися… а жополизи порохоботи активізувалися….

 11. Порошенко справді зробив багато. І час йому дістався важкий. Добре, що стільки зробив. Україна і українці інші, кращі, вихованіші. Все буде добре.

 12. Ага… в дупку цьом цьом

 13. БАНДЕРА ТИ НЕ ТІЛЬКИ ДУШИТЕЛЬ КОТІВ АЛЕ І СРАКОЛИЗ БО ТІЛЬКИ ПРО ЦЕ І ПИШЕШ ТВОГО ТЯГНИБОКА ТОЧНО НЕВИБЕРУТЬ А ЮЛЬКУ- ЛИСИЦЮ МИ ЗНАЄМО З 2008 РОКУ ЯК ЗКАЦАПАМИ УГОДУ НА ГАЗ ПІДПИСАЛА.ГОЛОСУВАВ ЗА ПОРОШЕНКА І БУДУ ГОЛОСУВАТИ ІНШИХ ПОКА НЕМА.

  • Тільки ми чогось за газ платили менше, а тепер той самий газ нам більше обходиться. Причому Украіна видобуває власний газ, якого для населення з головою вистачить.

  • Чтобы себя оправдать любимого, надо найти виновного. А что сделал ты???

 14. “Кожен народ має ту владу яку і заслуговує” – для нашого народу це твердження має два виключення: Ющенко і Порошенко. Цих при владі ми не заслуговували , бо ми в масі своїй бидло. Бидло яке далі носа свого не бачить , вище шлунку свого не думає. Бидло яке палець о палець не вдарило аби покращати своє життя і життя своєї родини , а при цьому має наглість братися за вирішення глобальних проблем, судити про речі в яких не розуміється і робить це з наглою самовпевненістю яка граничить з дурістю. А дурень думкою багатіє , або ще краще обіцянка цяцянка а дурному радість. Останнє про наші вибори і наших політиків. Після Ющенка прийшов “проффессор ” і ми звинуватили в цьому Ющенка і жителів Донбасу. Кого винуватити будемо після Порошенка.

 15. Ураааа ! Алкаш приїхав.

 16. Бандера душитель—котів,цинічно.Що боїшся визначитись,тебе і так вирахували ,а відкрито слабо. СРАНЬ ,ЗА ТАКИМИ УТОПІЯ…..

 17. Порошенко занадто добрий президент для українців

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.