Хмельницький підпише лізингові угоди з банками на купівлю 20 тролейбусів і автобусів

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” має намір укласти договір фінансового лізингу з двома держбанками для придбання 10 тролейбусів та 10 автобусів.

Тролейбусне депо у Хмельницькому. Фото Віталія Тараненка

Про це свідчить проект рішення виконкому, яким планується надати відповідні дозволи КП.

Комунальники підпишуть лізингову угоду з ПриватБанком на загальну суму 74,2 млн грн для придбання тролейбусів у кількості 5 одиниць базової комплектації та 5 одиниць – з автономним ходом до 20 км. Позика надаватиметься під 16%-річних у гривні, яка буде погашена протягом 60 місяців.

Кошти на купівлю 10 автобусів великої місткості (більше 100 пасажирів) на загальну суму 48,6 млн грн “Електротранс” залучить у лізинг в “Укргазбанку”. Відсоткова ставка становитиме 15,5 %-річних у гривні, строк лізингу – 5 років (60 місяців).

Крім цього, у проекті бюджету Хмельницького на 2019 рік закладено 16,2 млн. грн для ХКП “Електротранс”, які спрямують на повернення лізингу за куплений транспорт.

Нагадаємо, що у недавньому інтерв’ю міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що майже 20-25 тролейбусів щодня не виїжджають на лінію. Їх, згідно з транспортною мережею має бути 96, а виїжджають 71-72, 75 – максимум.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Какой то шахер-махер. На депозите в газмясе лежит 150 лямов, то для чего платить проценты? Купили сразу и никаких проблем.

  2. Дійсно влада дуже вихвалялась, що певна сума тимчасово вільних коштів передані на депозит. То де ті кошти і який прибуток від таких дій ???

  3. На депозиті, то їх кошти, свободівські.
    А кредитні, то з наших кишень.
    Вони не дурні, навчилися красти. І при цьому писати ,,дурню,, чи ,,тупоголовий,.

  4. Пора картавого і гопкомпанію розпустити і обрати нових деуутатів…діяльність картавого в збитках для громади оцінюється в півмільярда гривень щорічно…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.