Воєнний стан: лікарні Хмельниччини зарезервували 570 ліжко-місць

Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік закладів охорони здоров’я, що за потреби готові надати необхідну вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу захисникам у рамках введення воєнного стану.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

До цього переліку потрапило 7 медзакладів Хмельниччини, які зарезервували 570 ліжко-місць. Зокрема, Хмельницька обласна лікарня виділила 130 ліжок, у тому числі 20 загальнохірургічних; Хмельницький обласний онкологічний диспансер – 40; Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни – 60; Хмельницька обласна психіатрична лікарня №1 – 100; Хмельницька міська лікарня – 120; Кам’янець-Подільська міська лікарня №1 – 70; Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня – 50.

У цих закладах військовослужбовці сил оборони зможуть пройти лікування і реабілітацію, а після отримання медичної допомоги – військово-лікарську експертизу.

Як відомо, ввечері 26 листопада Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану.  За відповідний законопроект проголосували 276 депутатів.

Під час виступу в Раді президент повідомив, що частково змінив свій указ. Він запропонував запровадити воєнний час не по всій території України, а лише в окремих областях. Йдеться про області, розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів.

До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Президент заявляв, що воєнний стан запровадять з 9 години 28 листопада. Він триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. В “Хмельницька обласна психіатрична лікарня №1” надо было не 100,а все 570 мест резервировать…ДБ

  2. А на кладовищах скільки гробо-місць зарезервували?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.